gks_krupinski_suszec

MKS napędził stracha Krupińskiemu:

MKS przegrał w Suszcu z Krupińskim 2:3 (0:2). Jak zrelacjonował występ prowadzący dziś w zastępstwie trenera Idczaka, Mariusz Gajewski, nie byliśmy gorsi i do zdobycia punktów zabrakło, jak często ostatnio, skuteczności.

Wicelider gr. I objął prowadzenie już w 1 minucie po strzale głową Mikołajca, następnie podwyższając je jeszcze tuż przed końcem I połowy w 44 minucie za sprawą Świentego. Wcześniej, bo w 41 minucie Michał Gadaj nie wykorzystał rzutu karnego, szkoda – bo byłoby to ukoronowanie mimo wszystko niezłej gry w wykonaniu MKS-u w tym fragmencie pojedynku. Po przerwie do siatki trafił jednak Kostrzewa i było 1:2 w 49 minucie gry. Gospodarze zdołali podwyższyć prowadzenie na 3:1 w 60 minucie – autorem gola był ponownie Mikołajec, a gola ustalającego wynik meczu zdobył Mateusz Śliwa na dwanaście minut przed końcem gry.

MKS: Mokry (Ł.Gąsior 65), Skutela, Sopelewski, M.Roszak, K.Firlej (Ingram 75), Śliwa, Karlik, Michalski (A.Gąsior 46), Gadaj, Stworzyjan, G.Kostrzewa.

Krupiński: Dunat, Sitko, Wiśniewski, Tumula, Malcher, Biedrzycki, Habor (Janowski 73), Mikołajec, Smolec (Brychlik 55), Kuś (Styczeń 55), Świenty (Góra 83)

żółte kartki: Sitko, Biedrzycki – Ingram, Sopelewski

A w pozostałych meczach:

Unia Bieruń – Sokół Wola 2:0 (Uniejewski, Pyrlik)

Śląsk – Czarni 1:3 (Fruehmark – Gilewicz, Żemła, Piesiur)

Orzeł – GKS II 1:2 (Bogłowski – Stefański, Pietroń)

Orzesze – Concordia 0:2 (Modrzyński, Gołębiowski)

Bełk – Ogrodnik 6:1 (Bysiec 3, Święty, Stryczek, Obarski – Granek)

Rozwój II – Kosztowy 5:1 (Wolny 2, Wawrzyńczok, Baran, Grychtoł – Ptaszek)

Pogoń – Stal 3:0 walkower

• KIBIC

SŁYSZAŁEM ZE W LĘDZINACH ZAWODNICY SAMI SOBIE KUPUJA DRESY PRAWDA TO? CZYLI TAK CIEZKO JUZ W LEDZINACH ?