MKS

AKS Mikołów lepszy w sparingu:

Lędzinianie ulegli dziś w meczu kontrolnym drużynie AKS-u Mikołów 0:2 (0:0). Czwartoligowcy gole zdobywali w 58 i 88 minucie meczu, za sprawą Brysza i Małysy.

MKS grał w składzie:

I połowa: Brandys, Karlik, Szeremeta, Gajewski, Frukacz, Bartosz Papacz, Matysek, Mikolasz, Czarnecki, Grzegorz Kostrzewa, Majer.

II połowa: Łukasz Gąsior, Bednarek, Karlik, Szeremeta, M.Roszak, Paweł Kostrzewa, Rafał Papacz, Michalski, Czarnecki, Adrian Gąsior, Śliwa oraz Matysek, Kaczmarek i Grzegorz Kostrzewa.

• kibic

A jak z szamponem? trenuje z zespołem, są jakieś wiadomości dotyczące wzmocnień?

• boy

Szampon kosztowach hehehe tak prezez sałatwia i wzmocnień raczej nie bedzie ;/ juniorzy sa juniorzy beda grac :D:D

• nie ma co przesadzać z drogimi czy licznymi transferami ale jakiegoś napastnika musimy mieć, bo na razie to sami pomocnicy z przodu grają.

Warto zajrzeć na http://www.sport.tygodnikecho.pl gdzie jest wypowiedź trenera po sparingu, w której jest kupę racji. I wcale nie jesteśmy w tabeli w tak dobrej sytuacji jak niektórym się wydaje…