Gorki

Świetny mecz MKS-u z Podlesianką!

MKS Lędziny w Kostuchnie zmierzył się dziś wymagającym rywalem, jakim niewątpliwie jest Podlesianka Katowice, zajmująca po rundzie jesiennej dziewiąte miejsce w tabeli grupy II czwartej ligi.

Wyniki

Club1 połowa2 połowaGole
MKS Lędziny123
MKS Śląsk Świętochłowice000

Jak podsumował mecz trener Idczak, MKS rozegrał dziś jednak świetne spotkanie, czego odzwierciedleniem jest rezultat 4:0 (2:0). Wyżej notowani rywale byli tylko tłem dla lędzińskiej drużyny. Dwa razy na listę strzelców wpisał się Kamil Ingram (w 20 i 30 minucie), raz trafili Grzegorz Kostrzewa (tuż po przerwie – w 50 minucie) oraz Kamil Uniejewski (w 55 minucie) .

Ingram trafił najpierw z bliska po zagraniu Szymoniaka, a następnie z 16 m przy asyście Kapeli. Kostrzewa wykorzystał dobre podanie Stworzyjana trafiając z 14 m, a Uniejewski po rzucie rożnym wykonywanym przez także przez Stworzyjana wolejem z 6 m zakończył strzeleckie popisy lędzinian.

MKS: Maciejowski (Ł.Gąsior 46), Uniejewski, Bednarek (Kozłowski 80), Kozłowski (M.Roszak 46), Sopelewski, Wróblewski (G.Kostrzewa 46), Ingram (Szymoniak 75), Gadaj, Stworzyjan, Szymoniak (Wróblewski 65), Kapela.

 • Ernest

  Kozłowski to chyba nowy zawodnik a nie ten co nie radził sobie nawet w juniorach?

 • ggg

  bład, uniejewski strzelił

 • Underek

  dzięki poprawiłem. Czemu dostałem inne wiadomości, nie wiem:)

 • piotr

  mlodziezowiec potrenuje i moze cos z niego byc