Derby z Unią i trening juniorki odwołane:

Jutrzejszy derbowy pojedynek z Unią, jak i inne mecze zaległej 20 kolejki w klasie okręgowej zostały odwołane. Ich termin poznamy w czwartek, podobnie jak decyzję odnośnie kolejki 25, która ma się odbyć w najbliższy weekend (MKS i tak pauzuje więc kolejny mecz 29 maja z Leśnikiem). Jak informuje trener Rozmysłowski – nie odbędzie się także dzisiejszy trening juniorów.

Dodam, że wczorajszy mecz trampkarzy młodszych w Bieruniu także nie doszedł do skutku.

 • gracz

  a co z meczem juniorki w sobote odbedzie sie czy nie??

 • underek

  na razie odwołano wszystkie mecze z czwartku i piątku, co do weekendu decyzja dopiero zapadnie.

 • Kibic

  a Roszak.R, Papacz, Mikolasz, Kulpiński juz nie grają?

 • underek

  Kulpiński gra w Sokole Zabrzeg, Jacek Mikolasz w tej rundzie nie wznowił treningów, Radek obecnie nigdzie nie gra z tego co wiem.

 • ubu

  Wg. moich informacji Unia jeszcze nigdy nie wygrała meczu mistrzowskiego z Lędzinami u siebie – ot taka ciekawosyka

 • Ciekawe, ubu 🙂
  Sprowokowałeś mnie do sprawdzenia dostępnego na stronie „Archiwum meczów” i, w rzeczy samej, przynajmniej od sezonu 1995/96 taka sytuacja nie miała miejsca 🙂
  Pozdro!

 • underek

  na jesień Unia wygrała 2:1, ale w Pucharze Polski. Za to w Lędzinach „Ujki” parę razy zwyciężyły. Przypominam sobie dwie porażki. No ale na razie mecz tak do skutku nie doszedł, więc statystyki przypomni się przed nowym terminem meczu.

 • ubu

  W sezonie 66/67 było 0:0 w Bieruniu i 2:0 w Lędzinach dla ówczesnego Górnika, oczywiście mowa o spotkaniach mistrzowskich, poszperam może coś znajdę.A może starszyzna coś pomorz. Moja propozycja….aby te derby to były TE właściwe w powiecie tak jak najstarsi to wspominają.Pozdro.

 • ubu

  Underku jesteś 1h do tyłu sorrki

 • chyba nie przestawiłem czasu w marcu:p a swoją drogą to jeśli ktoś ma pełne dane z jakichś sezonów to można mi je przekazać, można spróbować uzupełnić archiwum meczów o kolejne sezony.

 • ubu

  Znalazłem 13.03.1960 Lędziny stare boisko ,3000tys.ludzi na meczu /wg. ówczesnego kronikarza/Unia wygrywa 3:1 , dwa karne dla Górnika w tym jeden skuteczny,w Unii póżniejsi zawodnicy Lędzin czli: S. Czarnynoga,H.Latocha,R.Piekorz oraz H.Pluta. Nie posiadam wyniku z 1996 Unia-LędzinyII.Meczy derbowych nie było aż tak wiele gdyż przez wiele lat drużyny grały w różnych kl. rozgrywkowych, następnie Lędziny rozwiązano-bo jak to nazwać.Dytsponuję wszystkimi wynikami od1999r. w którym ponownie po 32 latach rozegrano derby w Bieruniu i Unia tradycyjnie nie wygrała, remis po bramce w 93 min. D..Szabrański

 • underek

  a na jesień 14 listopada u siebie oczywiście przegraliśmy:p swoją drogą nawet nie wiedziałem że ta przerwa w derbach aż tak długa…

  dobrze że jest trochę kronikarzy:D

 • ubu

  Gdzie ta frekfencja?