herb25

Desant z Chrzciciela?

Potwierdzają się informacje podawane przez trenera Sebastiana Idczaka na treningu w dniu 22 czerwca. Jak podaje także portal www.sport.tygodnikecho.pl, do MKS-u prócz grającego trenera mają trafić kolejni zawodnicy z tyskiego klubu.

Jedenastego lipca na pierwszym treningu pojawią się obrońca Krzysztof Skiba (zagrał już 2 mecze w MKS-ie w sezonie 2006/2007), napastnik Piotr Kapela i pomocnik Szymon Skutela. Awizowani są też Dawid Weintritt (bramkarz) i Mateusz Białoń (pomocnik). Oznaczałoby to 6 nowych graczy w MKS-ie (łącznie z grającym trenerem Idczakiem). Czy ostatecznie trafią do Lędzin? Czy to już wszystkie nowe nazwiska? Przekonamy się wkrótce.

 • Arab

  Pomimo tego że nie znam umiejętności wymienionych graczy to fajnie zobaczyć że coś się w końcu dzieje 🙂

 • Jjj

   z tego co słyszołech to mo przyjsc jeszcze Damian Sitek (pomocnik/czarni Piasek) oraz Szymon Bobla z Bierunia . W końcu sie cos dzieje !

 • kibic

  moze seba cos zrobi w tych ledzinach czekali my juz tyle lat:P

 • lasman

  nareszcie jakieś transfery konkretne, silna ekipa sie szykuje 🙂

 • qq

  ze strony chrzciciela:
  ‚Z przebiegu całej rundy do grona najlepszych zawodników na pewno zaliczę
  Kapele, Skutele i Skibę, a także Seroczyńskiego. Nie można w tym
  miejscu ominąć takich zawodników jak Weintritt, Maśka czy Białoń
  Sebastian, którzy również byli silnymi punktami naszej drużyny.’

  Wiec wygladaja niezle te wzmocnienia, cieszy, ze w koncu pojawi sie nowy napastnik 🙂