Grad bramek w kolejnym sparingu

MKS Lędziny w kolejnym sparingu rozgromił druzynę JUVE Jaroszowice na własnym stadionie 7:1 po bramkach Bomby (3) Matyska (2) Gajewskiego i Śliwy. Nasza drużyna przewyższała rywali w każdym elemencie gry, sytuacje druzyny gosci mozna policzyc na palcach jednej reki.Nasza druzyna pokazala w kolejnym meczu bardzo dobra skutecznosc pod bramka rywali aplikujac im 7 bramek (choc wynik mogl byc znacznie wyzszy). Od pierwszych minut druzyna MKS Ledziny narzucila swoj styl gry, jedna nasi napastnicy nie mieli jeszcze dobrze nastawionych celownikow. Strzelanie rozpoczal Tomasz Matysek ktory huknal z 25 metrów w krotki rog bramki gosci po szybko rozegranym wolnym przez Marcina Polarza. Potem  swoje show rozpoczal Piotrek Bomba ktory strzelil w tym meczu hattricka, swoja pierwsza bramke strzelil glowa po wrzutce Mateusza Sliwy z prawej strony boiska. Ostatnia bramke w pierwszej polowie strzelil Mateusz Sliwa , z 5metrow pakujac pilke do siatki po zagraniu Marcina Majera. Druga polowa zaczela sie od kolejnych szturmow drużyny MKS na bramke gosci, zaraz po przerwie swoja druga bramke strzelił Bomba wykorzystujac sytuacje sam na sam z bramkarzem, nie minelo 10 minut i swoja druga bramke strzelil Matysek, takze wykorzystujac sytuacje sam na sam po prostopadlym zagraniu Bomby. W 65minucie Bomba skompletowal Hattricka, znowu w sytuacji sam na sam Piotrek zachowal sie jak profesor lekko przerzucajac pilke nad bramkarzem. Ostatnia bramka strzelil Mariusz Gajewski pewnie wykorzystujac rzut karny podyktowany za faul na Śliwie. Jedyna bramka dla padla po bledzie Michala Sliza ktorego zaskoczyl zawodnik gosci strzelajac mu w krotki rog bramki.

Mimo ze druzyna grala w okrojonym skladzie (paru zawodnikow wciaz jest na wakacjach) zaprezentowala sie z dobrej strony prezentujac efektowny i efektywny futbol.

MKS LĘDZINY: Sliż, Roszak, Mikolasz, Gajewski, Sowik, Firlej, Matysek, Polarz, Sopelewski, Bomba, Śliwa oraz Mokry, Majer, Grudowski

  • lasman

    pikachu co relacja to lepsza 😀 wygryziesz undera 🙂 brawo MKS, idziemy na awans nie ma bata, ale Bieruń tez bedzie grozny…