Iskra rozbita

W spotkaniu drugiej kolejki piłkarze MKS-u po świetnym meczu zwyciężyli w Pszczynie 4:1. Pierwszą bramkę już w 4 min. zdobył Sławek Magiera strzałem z rzutu wolnego z 20 m. Drugą zdobył także Magiera, dobijając do pustej bramki strzał Bednarka w 18 minucie. W 66 minucie było 3:0 dla MKS-u, kapitalnym podaniem popisał się Gardawski, zza obrońców wyskoczył Matysek, ograł bramkarza i strzelił trzeciego gola. W 68 minucie Janik zdobył dla Iskry kontaktowego gola, kilka minut później strzał z rzutu wolnego pośredniego z kilku metrów trafia w naszą poprzeczkę – było to jedyne 5 minut kiedy mogliśmy sie nieco martwić o wynik. Aby uspokoić sytuację hattricka postanowił skompletować Sławek Magiera, zrobił to w 80 minucie zdobywając gola z rzutu wolnego z ok. 16 metrów. Kilka minut później, gdy schodził z boiska, zebrał sporą porcję braw. Podobnie zresztą jak każdy z zawodników. MKS zwyciężył zasłużenie, będąc drużyną szybszą, dokładniejszą, grającą pomysłową piłkę – po prostu lepszą. Gratulacje chłopaki!!! Dzięki też dla wszystkich kibiców z Lędzin, a było ich ok. 30, za liczne przybycie i gorące oklaski dla naszych zawodników.

Skład MKS-u: Mokry – Gołaś, Sopelewski, M.Roszak (R.Roszak 77), Bednarek, Samek, Matysek, Gardawski, K.Firlej (Salamon 84), Bomba (Dejas 66), Magiera (Wyskocki 85).

żółte kartki: Bomba, Gardawski

Myślę, że z optymizmem możemy oczekiwać sobotnich derbów z Bojszowami , o godz. 17. Już teraz informuję kibiców, że do każdego zakupionego biletu dodawany będzie długopis, ponadto w cenie 2 zł będzie można zakupić breloczki MKS-u. Więcej o meczu z GTS-em Bojszowy w zapowiedzi, która ukaże sie wkrótce.