Jesień w oczach Marcina Polarza:

Na koniec podsumowań występów pierwszej drużyny przedstawiamy wypowiedź trenera Marcina Polarza, który tak ocenił postawę MKS-u w rundzie jesiennej:

Marcin Polarz. Foto: Underek

„Na pewno pozostał pewien niedosyt wynikający ze straty 10 pkt do lidera, cieszy za to gra defensywna całego zespołu, natomiast martwi mała ilość zdobytych bramek wynikających z braku prawdziwego snajpera w drużynie. Co do poszczególnych spotkań to na pewno takie mecze jak z Nadwiślanem, Kobiórem czy Wawelem pokazały, że  drużyna ma charakter i drzemią w niej duże możliwości i to na pewno cieszy. Mieliśmy też oczywiście  słabsze spotkania, w których traciliśmy punkty – szkoda przede wszystkim remisów z Bełkiem, Śląskiem czy Krupińskim, gdzie mieliśmy  mnóstwo okazji, ale tak  jak wcześniej już powiedziałem brak napastnika w tych meczach był szczególnie   widoczny. Myślę, że jak dobrze przepracujemy zimę, to na wiosnę na pewno powalczymy o to, by dogonić zespół z Góry bo uważam, że gdy znajdziemy napastnika z prawdziwego zdarzenia to jest to możliwe”.

Dziękujemy:)

W tym tygodniu podsumujemy także występy juniorów w minionej rundzie.

 • Szakal

  poszukujecie snajpera? widza ze ciezko jest a jo mom warunki typowego snajpera przydom sie i pomoga zespolowi jestek typowym strzelcem 🙂 zaczna trenowac do zobaczenia..

 • lasman

  hehe nie no szakal sie odezwal 🙂 a iles miol przerwy w grze ? no przydalaby sie twoja wola walki i umiejetnosci 🙂

 • Szakal

  hahaha jo ciagle grom i trenuja czy u nos na boisku czy na starym som wiec kondycha jest 😀 wiec zero przerwy prawa lewa noga chodzi:D aaa i grom juz bez klap 🙂 sciagli mi w tamtyj rundzie:)

 • Fusiu

  spoko szakal nie boj zaby poszarpiemy razem sprzodu. pamietasz nasz magiczny duet w b klasie? co prawda obcialem pazury ale klej i lewa noga ciagle jest do zobaczenia na treningu.

 • Jedam

  nikt was chyba nie zapomni 🙂 to co wyscie grali to byla klasyka:) ja tez mysle o powrocie troche juz mi sie pluca przepalily od tych cygaret wiec forme mam a co do sprintu dziennie biegam na wagony wiec cwiczylem przez ten okres paru lat i moge powiedziec ze jestem gotowy 🙂 robimy awans widzimy sie na pierwszym treningu…elo

 • Bródek

  czesc chlopaki jak dawno nie widzialem od was ani postów ani komentarzy:) az wspominaja sie dawne lata keidy to gralismy i 3 mecze w ktorcyh przypadkowo puscilem 53 bramki ach szkoda slow :)ryskowi tez sie zdarzalo. aje juz jest elegancko wszystko wypracowane powiem w tajemnicy ze nawet zaczalem grac w przed polu, refleks oraz jeden na jednego wszystko pieknie 🙂 wiec Ryba nie bedzie mial tak latwo, polonez dalej na chodzie i lekko stuningowalem go bo mi dach zaje** w zeszym tyg na bazarze. dobra do uslyszenia w styczniu pozdro

 • Piotrek

  jak to nie ma napastnika…. trenerze a ja ?? co ze mna ?

 • Gonzip

  No własnie a co znami?? my z piotrem wymiatamy:)

 • piotrek

  widze ze trener we mnie ie wierzy… trenerze zrobie z siebie dobrego snajpera na wiosne… KCM