(11)

Juniorzy zaczęli sezon od wygranej:

Cenną wygraną na inaugurację nowego sezonu odnieśli juniorzy pokonując Nadwiślana Góra 3:1 (0:1). Mecz początkowo nie układał się po myśli podopiecznych Mariusza Gajewskiego, którzy dodatkowo grali w nieco eksperymentalnym składzie. Mimo to udało się sięgnąć po wygraną.

Goście już w pierwszej minucie objęli prowadzenie, ale w drugiej połowie MKS za sprawą Grzegorza Białoruckiego, Grzegorza Cubra oraz Tomka Lisa odrobił straty i przechylił szalę zwycięstwa na swoją stronę.

MKS: Sitarz (Żmijewski), Mróz, Kozłowski, Grzyb, Długajczyk (Kaczmarek), Białorucki (Lis), M.Nagi, Szprengiel (Kula), Janik, N.Nagi, G.Cuber (Krzykawski).

W pozostałych meczach 1 kolejki TLJ:

Piast Bieruń – Wola 0:6, Pniówek – Studzionka 2:0, Iskra Pszczyna – Wisła Wielka 3:1.

 

 • Smerczyn

  Underek, w tabeli seniorów są źle podliczone punty. 

 • underek

  tabela jest stara jeszcze po 4 kolejce

 • Smerczyn

  Okej, o nic się nie rzucam ale zespół(przykładowo) ma 3 wygrane jeden remis a sume pkt 9. W tym rzecz 😉

 • underek

  będe robił jutro tabelę to poprawię jeśli znajde jakis błąd:)