gts

Juniorzy zaczęli od falstartu:

Juniorzy MKS-u zagrali dziś w Bojszowach z miejscowym GTS-em. Była to nieudana inauguracja rundy wiosennej, bowiem nasi piłkarze po golu straconym w 94 minucie gry przegrali niespodziewanie 1:2 z ostatnim zespołem w tabeli.

Rezultat ten pokazuje, że w TLJ nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte, a lekceważyć nie można żadnego z rywali. Honorowego gola dla zespołu Mariusza Gajewskiego zdobył Tomasz Fąfara w 75 minucie.

MKS: Ł.Gąsior, Ziółkowski, Kalicki, Maniura (M.Długajczyk 85), Kozłowski (Grzyb 46), G.Cuber, Janik, Kaczmarek, Szprengiel (R.Papacz 46), N.Nagi, Fąfara.

żółte kartki: Ziółkowski, Maniura

W pozostałych meczach TLJ: Pniówek – Piast 2:2, JUW-e – Iskra mecz odwołany z powodu zalania boiska , Nadwiślan – Sokół Wola 1:1 , Studzionka – Krupiński 1:0 .