mks-bojszowy091

Kadra MKS-u na wiosnę 2011:

Już za tydzień (o ile pogoda pozwoli) MKS meczem z Iskrą w Pszczynie (o godzinie 15.00) zainauguruje rundę wiosenną rozgrywek w katowickiej klasie okręgowej.

Pora przedstawić piłkarzy, którzy wiosną reprezentować będą Nasz klub. Zimą ruch transferowy w naszej ekipie był niewielki, a jaki to przyniesie efekt – pokażą mecze rundy wiosennej.

Z MKS-u ubyli: R.Dąbrowski (futsal GKS Tychy), P.Chmielowiec (Unia B.S.), natomiast do Lędzin wrócili: Łukasz Brona (Chrzciciel Tychy – powrót z wypożyczenia), B.Papacz (Chrzciciel Tychy).

Stoją od lewej: trener Marcin Polarz, Jacek Mikolasz, Tomasz Matysek, Tomasz Czarnecki, Dawid Karlik, Grzegorz Bednarek, Paweł Brandys, Adrian Gąsior, Mateusz Roszak, Bartosz Papacz, Sławomir Roszak (kierownik), Tomasz Naskręcki (masażysta).
U dołu od lewej: Kamil Kucharczyk, Łukasz Brona, Kamil Sowik, Mateusz Śliwa, Łukasz Gardawski, Grzegorz Kostrzewa, Tomasz Kaczmarek, Mariusz Gajewski, Łukasz Gąsior. Na zdjęciu brakuje: Macieja Szeremety, Krzysztofa Firleja, Łukasza Samka, Damiana Sopelewskiego, Marcina Majera..

W kadrze znaleźli się:

Bramkarze:

Kamil Kucharczyk ur. 28.08.92r.
Łukasz Gąsior 28.07.92r.
Paweł Brandys 23.08.86r.

Obrońcy:

Damian Sopelewski 07.10.85r.

Marcin Polarz 13.07.73r.

Grzegorz Bednarek 14.11.74r.
Maciej Szeremeta 14.05.86r.
Tomasz Kaczmarek 17.03.93r.
Jacek Mikolasz 23.03.80r.
Mateusz Roszak 08.02.91r.
Dawid Karlik 17.07.86r.
Grzegorz Kostrzewa 01.12.91r.

Pomocnicy:

Mateusz Śliwa 22.09.90r.
Grzegorz Michalski 23.01.92r.
Tomasz Matysek 22.08.88r.
Krzysztof Firlej 25.07.79r.
Łukasz Brona    21.09.89r.
Adam Frukacz 06.01.92r.
Bartosz Papacz 19.08.91r.
Łukasz Gardawski 22.10.90r.
Łukasz Samek 20.06.86r.
Tomasz Czarnecki 22.06.88r.
Kamil Sowik 01.07.90r.

Napastnicy:

Marcin Majer 11.07.92r.
Mariusz Gajewski 24.06.74r.
Adrian Gąsior 04.09.88r.

Możliwe, że zgłoszeni do rozgrywek zostaną jeszcze niektórzy z juniorów tu niewymienionych, wtedy informacja zostanie zaktualizowana.

Zapraszam także do zapoznania się z szczegółową prezentacją klubu na www.regionalnapilka.pl

 • boy

  transfery jak h… ekstra prezes:)

 • Jo

  na zdjęciu brakuje tez Majera

 • no niestety dojechał później chyba, nigdy się nie da zrobić tak żeby wszyscy byli… no ale grunt że jest zdjęcie:)

 • jonny pipaff

  ale mamy napad

 • jaca

  Za tydzien rusza liga,co do kadry to wzmocnien raczej malo kto sie spodziewal wsrod tych co sa na biezaco. Co do napadu to problemu nie bedzie bo np gardawski czy samek raczej beda w nim rowniez wystawiani.Przejrzalem tak sparingi i duzo bramek strzelamy ale i mnostwo tracimy wiec problemem jest obrona a z tego co widze w sparingach nie gral M.Polarz wiec obrona sie nam kruszy.Mnie zastanawia jedno o co ta druzyna walczy w tej rundzie? jaki jest cel? my jako kibice tez mamy prawo to wiedziec. Moze niech sie wypowie prezes,trener lub jakis zawodnik. Coz mimo tego ze nie za ciekawie widze te runde to zycze powodzenia.pozdrawiam kibicow

 • wywiad z prezesem Żmijewskim ukazał się (albo ukaże w tym tygodniu) w najnowszym numerze Nowych Lędzin Teraz Dyrdy, planowaliśmy też rozmowę ale w takim razie tu chyba tylko wrzucimy skan tekstu. Zobaczę jeszcze o czym tam rozmawiali:)

  to że w kadrze wpisałem tylko trzech napastników nie znaczy że nie mamy więcej możliwości ale i Samek i Gardawski chyba lepiej się czują w pomocy… zobaczymy jak to będzie wyglądać, ale ja mam sporo obaw co do tej rundy…

 • kibic54

  Taki wielki problem kupić napastnika gdy w innych klubach mebluje się całe składy?.

  Prezes ma swoją posadę i na innym mu nie zależy, problem dla niego jest nawet gdy musi wypłacić pieniądze graczom na buty, wstyd. Z takim prezesem daleko nie zajedziemy!.

 • Arek

  Powiym tak… to jes ostatni sezon lędzin. pywnego źródła wiem że po sezonie Kareiere kończy Gajewski . Odejdą Polarz Prawdopodobnie Ymelyn, Szeremeta Pniówek Pawłowice podobno są dogadani już, Karlik ma iść na hala grać do tychów Matysek do Wesołej. Za pewne Firlej już nie bydzie groł jak i Roszak i Gardawski. Czyli będziemy mieli rozpad ekipy . Bez pozdrowien dla Pseudo zarządu !

 • kibic

  Na tą sytuacje jest tylko wytłumaczenie jednym słowem ,,SYF” w klubach A,B klasowych jest lepsza organizacja niz u nas …

 • sss

  nie ma tak zle 😉 bedzie dobrze;)

 • ubu

  Słyszałem ,że prezes z Unii Bieruń to też „dobry” olewus.Boże, patrzysz i nie grzmisz.

 • Wstyd i hańba panie prezesie … w tym sezonie przegramy wszystki mecze derbowe zaczynając od chełmu, imielina kończąc na bieruniu ..

 • kibic555

  I jakoś tyle lat nikt nie może z tym nic zrobić? każdy wie że nasz prezes się do tego po prostu nie nadaje..

  Co roku większe plany, a mniej pracy (z jego strony).
  Zatrudnić osobę która nie dba tylko o swoje interesy a o dobro drużyny!!!

 • kibic

  Niech prezez z żmijjjjjąą zagra w ataku ale oczywiscie za darmo

 • ja mam wrażenie że co niektórzy mylą nowego prezesa ze starym i na odwrót, że niektórzy dokładają wszystkim prezesom niezależnie od tego kim by byli… więc może więcej ostrożności w krytyce.

  Choć ja też się dziwię, czemu nie wyszukaliśmy choć jednego napadziora i czy takie uporczywe stawianie na wychowanków się opłaci, oby… choć powinno się zacząć w końcu stawiać ambitniejsze cele tej ekipie, i co najważniejsze umożliwić je realizować – w ramach dostępnych środków finansowych.

 • Mateusz

  Siema Chłopaki to jo Piotrek Bomba jak chcecie to moga przyjść pokopać w piłka jo żech jest dobry piłkorz i napadzior.

 • luko

  dobra robota prezesi