MKS bliski urwania punktów Nadwiślanowi -> Nadwiślan – MKS 3:2!

MKS Lędziny po raz kolejny przegrał spotkanie w kuriozalnych okolicznościach. Choć na 10 minut przed końcem wygrywał w Górze z liderem, to jednak… przegrał 2-3.

Gole Matyska i Gajewskiego nie dały MKS-owi punktów w Górze. Foto: Lasman

Dwa gole dla Nadwiślana strzelił dobrze znany nam Dawid Frąckowiak. Pierwszego już na samym początku spotkania zdobył Rewaj, który zza pola karnego trafił w okienko bramki Brandysa. MKS odpowiedział w 45 minucie trafieniem Matyska który uderzył z ostrego kąta a Kwiatkowski popełnił błąd i przepuścił piłkę (brawa dla sędziego liniowego, który to zasygnalizował), a w 58 za sprawą Gajewskiego wyszedł na prowadzenie („Gaja” w tej sytuacji ładnie uwolnił się w polu karnym spod opieki obrońców i wyszedł sam na sam). Gole Pałki z 80 minuty ( po wstrzeleniu piłki w pole karne) i Frąckowiaka z 90 z rzutu karnego podyktowanego za  rękę Polarza (nastrzelona z metra – jak mówi Tomek Czarnecki), zapewniły jednak 3 punkty liderowi z Góry. Szkoda bo Brandys był bliski obrony nogami uderzenia Frąckowiaka w środek bramki).

MKS: Brandys – Bednarek, Polarz, Roszak – Czarnecki, Karlik, Matysek, Śliwa (20 Michalski), K.Firlej (80 Sowik) – Gajewski (70 Majer), Dąbrowski (77 A.Gąsior)

• benek

ta to bywa, jak się zdobywa bramkę na 2-1 i ….. broni wyniku przez pół godziny.Była okazja, trza było dalej atakować

• jonny pipaff

Złe zmiany, za wczesne kto miał tą piłkę przytrzymać z przodu , sędziemu nie można nic zarzucić ręka była

• lasman

szkoda, szkoda punkty uciekają i czołówka też…

• dziekuje Tomkowi za informacje, prosze o podanie minut zmian i czy ktoś dostał kartki. dzięki z góry

• benek

mecz przegrany na własne życzenie; czy czasem nie było jakiejś umowy między klubami przed spotkaniem? Odniosłem wrażenie,że MKS nie chce tego wygrać ?

• john

ja dostaliśmy 120 kg trawy do siania plus konia z homontem

• mks l.

i kaj jest ten dąbek? ino dre i narzeka.

• co do jednego ze skasowanych wpisów, kiedy się gra na boisku pogląd na sytuacje może byc nieco inny więc nie ma się co czepiać i obrażać innych. a ponieważ nie byłem na meczu więc zdany byłem na relacje innych, więc na drugi raz zamiast krytykować innych może lepiej samemu choćby w komentarzu napisać – jak było. Wtedy wszyscy na tym skorzystają.

• mapet

panowie swietna stronka i robota, zagladajac tu liczylem jednak na obejrzenie bramek z tego meczu, niestety nie moglo mnie byc w niedziele, pozdro dla matysa i dabka, walczcie.