Zmiana w składzie grupy!

Wyjątkowo niezdecydowane są władze piłkarskie okręgu, albowiem dokonały kolejnej zmiany w składach grup klasy okręgowej.

Przymierzany już po raz kolejny do gr. I Borowik Szczejkowice, przeniesiony zostal do gr. III. Jego miejsce zajął Wawel Wirek.

To już tylko moja osobista refleksja, dlaczego Pogoń Imielin wciąż jako jedyna z okolicy, tkwi w grupie II? Zapewne mecze z lokalnym rywalem byłyby ciekawsze i przyciągnęłyby więcej kibiców na trybuny, niż kolejny pojedynek z rywalem z Rudy Śląskiej.

 • Czesław

  ŚlZPN się po raz kolejny ugiął presji Borowika- to na ich życzenie dokonano tej zmiany.Podobnie z Imielinem, wiedzą,że gr.I jest najsilniejsza i wolą dalsze „wycieczki”

 • Marcin

  własnie nasza grupa II jest silniejsza od waszej !!! Takie kluby jak Szczakowianka Jaworzno , Górnik Jaworzno i inne mówią same za siebie ;] a tak po za tym to wygralismy z wami to lepiej cicho bydzcie w tej kwesti

 • Marcin

  nie zapominajcie ze waszym trenerem tez jest Ymielok ;] koniec tematu :]

 • kibic

  wyniki z poprzedniego sezonu mowia same za siebie
  gdzie jest imielin a gdzie ledziny
  takze siedzicie tam w weszej imielinskiej kanciapie cicho

 • boryd

  która grupa jest mocniejsza , nie można tego ocenić. a co do wycieczek dalszych to w grpie 1 jest ich duzo wiecej, bełki, suszce, czerwionki, itp. , same zad…
  a imielin wyszedł z katowickiej a klasy to czemu ma grac w 1 grupie:)