gornik_ledziny

Kolejny historyczny dział uzupełniony

Miłośników historii klubu, statystyk oraz wspominania dawnych czasów informuję, że dzięki współpracy z Panem Jerzym Koniecznym udało się udostępnić szczegółowe dane dotyczące składów meczowych z sezonu 1996/1997.

Mam nadzieję, że uda mi się – przy pomocy osób życzliwych – sięgnąć jeszcze bardziej w głąb historii klubu Górnik Lędziny, co najmniej do tak pamiętnego sezonu 1995/1996. Wprowadzone dane w najbliższym czasie zostaną znajdą odzwierciedlenie w dziale „Statystyki zawodników”.

Szczegóły w dziale archiwum meczów 1996/1997.

  • osfaltt

    Witam i pozdrawiam wszystkich kibiców, którzy w tamtych czasach chodzili i jeździli na mecze :-))) to były czasy. Szkoda że dzisiaj nie ma tylu kibiców na meczach co w tamtych czasach, z resztą ja sam nie zawsze mogę być na meczu, ale na stronce bywam kilka razy w tygodniu :-))). Mam nadzieje że ten sezon przyniesie przełom i w końcu awansujemy i może dawni kibice przypomną sobie o naszym MKS-ie i o tym jak się chodziło w sobotnie popołudnia na mecze. Koniec wspomnień w sobotę mecz w Bieruniu. Wielkie dreby!!!! Tam trzeba być!!!!