Kolejny remis… Łąka – MKS 1:1

Po zacietym spotkaniu MKS Ledziny zremisowal z LKS Łąka 1:1. Bramkę dla naszej druzyny strzelil Matysek. Nasza druzyna znowu moze mowic o pechu, bowiem po raz kolejny byla druzyną dyktującą warunki gry, stwarzała sytuacje do zdobycia gola, jednak brakowalo wykonczenia.

MKS zaczal mecz z duzym animuszem, juz na poczatku meczu groznie strzelal Firlej jednak bramkarz przeniosl jego strzal nad poprzeczka. Nasza druzyna kontrolowala gre jednak to gospodarze pierwsi strzelili bramke. po jednej z kontr zawodnik Łąki  – Klaja – zdecydowal sie na strzal z 20 metrow, pilka wyladowala w okienku strzezonej przez Brandysa. Ta bramka jeszcze bardziej podobudowala nasza druzyne ktora rzucila sie na gospodarzy. Polarz z rzutu wolnego trafil w poprzeczka,  chwile pozniej po indywidualnej akcji Brona trafil w porzeczke,  po jednym z rzutow roznych groznie strzelal Matysek jednak jego strzal w wspanialy sposób obronil bramkarz gosci. Około 35minuty padlo wyrownanie, Kostrzewa dostal pilke pod linie koncowa, i praktycznie z zerowego konta dogral na 5metr gdzie Matysek dolozyl noge i skierowal pilke do bramki.

W drugiej polowie najlepsza sytuacje do zdobycia bramki mial Kostrzewa, jedna w sytuacji sam na sam trafil w bramkarza. Dobra sytuacje do strzelenia bramki mial rowniez Gąsior jednak w ostatniej chwili zostal zablokowany przez obroncow. Druzyna gospodarzy od 75 minuty grala w dziesiatke po tym jak Adam Wróbel dostal druga zółta i w konsekwencji czerwona kartke.

Łąka: Ochodek – A.Wróbel, Morcinek, Zitka, Stencel, Rybak (80. Pławecki), Ciuberek (89. Ł.Wróbel), W.Kuś, Deringer, Klaja, A.Żur (74. Romanowicz)

MKS: Brandys, Roszak, Gajewski, Polarz, Bednarek, Firlej (Sopelewski 80), Matysek, Gardawski (Mikolasz 25), Brona, Kostrzewa (A.Gąsior 70), Śliwa.

żólte kartki: A.Wróbel – M.Roszak, Bednarek

czerwona: A.Wróbel – za dwie żółte w75 minucie