mks-slask037

Krzysztof Skiba trenerem Sokoła Zabrzeg:

Redakcja była pewna, że spokojnie może zająć się już karpiem i makówkami oraz tego, że w światku piłkarskim MKS-u nic się w tym roku nie wydarzy, a tu taka niespodzianka. Okazuje się jednak, że tuż przed Świętami gruchnęła informacja o transferze Krzysztofa Skiby do Sokoła Zabrzeg.

Obrońca MKS-u, który przez sezonem trafił do Lędzin z Chrzciciela Tychy, ma zostać trenerem (zapewne grającym) występującego w bielskiej a klasie Sokoła. Otrzymał już pozwolenie na transfer od trenera Idczaka, reszta pozostaje więc w rękach działaczy, choć strona www.sport.tygodnikecho.pl podaje, że wszystko jest już jasne i Skiba od stycznia poprowadzi zabrzeżan. To tej zimy drugi, po Przemysławie Włochu, gracz opuszczający MKS.

Otwiera się więc szansa dla innych zawodników formacji defensywnej na powalczenie o miejsce na środku obrony.

  • Poodel

    Underek-dyplomata 😀 Zamiast napisać, że sypie się defensywa, to „otwiera się szansa dla innych zawodników” 😉

  • underek

    Nie chciałem tego tak mocno ujmować, ale też mi się to nie podoba… przynajmniej na razie, bo zastępców gotowych do skoku na ta pozycję już wiosną u nas nie widzę.  Dobrze by było sprawdzić Ziółkowskiego np. Poczekamy zobaczymy.