mks-imielin007

Sebastian Idczak zastąpi Marcina Polarza:

W sobotę po zakończeniu spotkania MKS z Unią Bieruń Marcin Polarz poinformował Zarząd Klubu i drużynę o rezygnacji z pełnionej funkcji.

Trener Polarz prowadził zespół od stycznia 2009 r. w 73 spotkaniach ligowych (+ 4 mecze Pucharu Polski). 36 z tych spotkań zakończyło się wygraną MKS-u, 17 remisem, a w 20 zwyciężali rywale. Pucharowy bilans to dwie wygrane i tyle samo porażek.

Dziękujemy za te dwa i pół roku spędzone w Lędzinach, a także za współpracę z redakcją.

Przesądzone jest już także, że trenerem lędzińskich piłkarzy (grającym) będzie Sebastian Idczak, dla którego będzie to druga przygoda z MKS-em. Obecny (jeszcze) trener Chrzciciela Tychy w sezonie 2006/2007 rozegrał dla MKS-u 26 spotkań, w których zdobył 2 gole.

Źródło: własne, www.sport.tygodnikecho.pl

 

 • Miras

  Dzięki Poldi ! Szkoda trenera bo można bylo sformować fajny zespół . Tylko wystarczyło więcej zaangażowania zarządu i myśle że było by nie źle … Powodzenia w dalszej pracy trenerskiej jak i zawodniczej ! A wiadomo co dalej będzie ?

 • Gs

  Od środy trenerem Sebastian Idczak

 • Miras

  Powiem tak : jest to bardzoo dobry ruch ze strony zarządu ! Znam pana Sebastiana osobiście i uważam że jest z niego bardzo dobry fachowiec. Nie wiem czy już skończył kurs trenera UEFA A ale wiem że robił. Bardzo sumienny, doświadczony zawodnik. Myślę że może wiele zmienic. Teraz liczyć że Matysek i Szeremerta zostaną i stworzą w końcu drużyne na awans !! ZOSTAŃCIE Z NAMI !!

 • gość

  to nie masz na co liczyć, już jest wszystko podpisane.

 • Sroka

  go gość:

  to znaczy co?!

 • Poodel

  Dziękujemy trenerowi za ten czas!

 • David

  Żal straszny mnie ogarnia gdy oglądam co się dzieje w moim kochanym emkaesie:/ Polityka transferowa prezesa jest beznadziejna. Nic nie zapowiada zmian na lepsze. A myślałem, że gorzej po prostu być nie może, ale jednak…może…Swoją drogą trzeba umieć tak nieudacznie zarządzać klubem…no, ale…

 • hhhh

  A wszyscy tak ustawieni że nikogo ze stołka nie usuną :]