urania

Mecz na szczycie 6 kolejki! MKS – Urania

W sobotę po kilku latach przerwy (od sezonu 2008/2009) MKS ponownie zmierzy się z Uranią Kochłowice. Początek najciekawszego spotkania 6 kolejki w gr. I w sobotę o godzinie 17.00.

W Lędzinach nastroje po porażce w Studzionce muszą być, i są bojowe. W pojedynku z czołową ekipą naszej grupy zespół MKS-u powinien odzyskać skuteczność, której ostatnio (mecze z Nadwiślanem, czy LKS-em) chyba nieco brakuje. Każdy wie, o co walczymy. Fotel lidera straciliśmy na niekorzyść rezerw GKS-u Tychy, ale nikt nie powiedział, że nie możemy go odzyskać. Boiskową postawę trzeba jednak przekuć  w bramki. Za kartki nikt jak na razie nie pauzuje. Spacerku oraz pogromu takiego tak w 2009 roku (6:1 w Lędzinach) na pewno nie będzie tym bardziej, że po stronie zespołu Stanisława Mikusza straszą Damian Miszka czy Tomasz Oczko. Szansy jednak być może należy upatrywać w defensywie Uranii, która w dotychczasowych spotkaniach dopuściła do straty aż 13 goli. Może tu tkwi szansa naszego zespołu? Wszystko oczywiście zweryfikuje boisko. Mamy jednak prawo liczyć na dobry mecz tym bardziej, że prognozy pogody są optymistyczne.

Mecz poprowadzi arbiter z Podokręgu Bytom: Sebastian Sołtys.

W niedzielę o godzinie 11.00 swoje rozgrywki zaczną juniorzy, a podejmować będą GTS Bojszowy. Także w niedzielę o 11.00 trampkarze starsi zagrają w Wyrach z Fortuną.

 • jaro

  dobrze to wszyscy ujęli, gdyby nie było kolesiostwa może nie było by remisu na cielmicach i porażki na studzionce, patrząc co gra m.in. gadaj, bobla i napastnicy woła o pomstę do nieba!

 • heniek

  nie przesadzajmy, Roszak dobrze wyglądał z Gorkim na środku obrony a i Uniejewski daje więcej drużynie na prawej obronie niż Bednarek, tym bardziej apeluje o obronę w składzie Uniejewski-Gorki-Roszak-Sopelewski!!!

 • mks

  szkoda ze komentarze pisza sami zawodnicy. moze powiedzcie trenenerowi ” co was boli” a nie w komentarzach wypowiadacie sie

 • nowy

  Co ty wypisujesz Heniek najlepsza obrona jest taka Bednarek-Uniejewski-Roszak-Sopelewski.A Gorki jest za wolny. Czy chodzisz Heniek na mecze bo nie wiem co ty wypisujesz chyba jesteś bieruniokiem.Napastnicy niech wykorzystują sytuacje bo na razie to tragedia.

 • fans

  panowie nie przesadzajmy dobrze jest kazdy zapierdziela jak moze w obronie malo bramek tracimy w pomocy duzo wypracowanych podbramkowych sytuacji a napastnicy tez dobrze, pilka i szuka maja okazje tylko lepsza skutecznosc i 4 liga w ledzinach