MKS-Belk001

Matysek – Bełk 3:1 !!!

W tytule zawarliśmy oczywiście spore uproszczenie, lecz to właśnie 3 gole „Matysa” dały lędzińskiej drużynie wygraną z Bełkiem 3:1 (1:0).

Skład MKSu:

Ł.Gąsior, Polarz, M.Roszak, Bednarek, Mikolasz, Matysek, K.Firlej (Czarnecki 70), Szeremeta (Karlik 80), Samek, G.Kostrzewa (Dąbrowski 73), A.Gąsior (Gajewski 75)

żółte kartki: Firlej, Kostrzewa, Samek, Bednarek

16 minuta- GOOL !! Polarz uruchomił Matyska, a ten oko w oko z bramkarzem gości nie marnuje okazji ! 1-0 dla MKSu !

25 minuta – MKS kontroluje przebieg spotkania, Firlej ukarany żółtkiem.

30 minuta – Kostrzewa po dograniu Matyska z prawej strony marnuje dobrą okazję, piłka trafia go w piętę i szansa ucieka

34 minuta – Gąsior i Kostrzewa rozklepali defensywę rywala, lecz „Kostek” z 18 metrów nad bramką

37 minuta – Adam Stanek sam na sam z Łukaszem Gąsiorem, lecz nic z tego nie wynika. Piłka trafia w rękę Bednarka, lecz sędzia Roczkalski nie dyktuje jedenastki.

45 minuta- do przerwy skromne prowadzenie MKSu 1-0.

52 minuta – Matysek po centrze Samka z prawej strony nie trafia w piłkę na 10 m, a zamykający akcję Firlej uderza niecelnie

65 minuta- bez większych emocji na stadionie w Lędzinach, MKS nadal lepszy o jedną bramkę. Żółta kartka dla Kostrzewy.

66 minuta – Samek indywidualnie, wpada w pole karne, lecz z 15 m uderza tuż obok słupka

70 minuta – GOOL !! Matysek zdobywa drugą bramkę po indywidualnej akcji ! 2-0 !! Tomek minął jednego rywala na środku boiska, a z drugim na plecach wpada w pole karne i uderza w długi róg.

70 minuta – pierwsza zmiana, Czarnecki za Firleja

71 minuta – Szeremeta z 25 uderza w bramkarza

73 minuta – kolejna kartka, tym razem dla Samka.

73 minuta – kolejna zmiana, Dąbrowski za Kostrzewę.

75 minuta – trzecia zmiana, Gajewski za Gąsiora.

77minuta- GOOL !! zmiany zmianami, a już jest 3-0 dla MKSu !! bramkę strzela z 5metrów (piłka po drodze trafia jeszcze w poprzeczkę) nie kto inny jak Matysek po podaniu Dąbrowskiego ! 3-0 !!

78 minuta – Matysek uderza w okienko, Podolak broni

80 minuta- Karlik za Szeremetę, limit zmian wyczerpany. Żółta kartka dla Bednarka.

81 minuta – Samek z woleja z 8 metrów, tuż nad bramką.

82 minuta – Matysek indywidualnie, strzela po długim rogu, minimalnie obok celu.

90 minuta – Karny dla Bełku !

90+1 minuta – Koniec spotkania ! Goście na pocieszenie zdołali strzelić bramkę z rzutu karnego (po tym jak Polarz przytrzymał w polu karnym rywala), jej autorem Łukasz Święty. Tuż po nim sędzia kończy mecz. Matysek bohaterem spotkania ! 3-1 !!!