DSC_4100

MKS – Ogrodnik 4:0 (2:0):

MKS w 21 kolejce odniósł pierwsze w rundzie wiosennej zwycięstwo na własnym boisku. Po porażkach z GKS-em II i Concordią wreszcie przyszła wygrana 4:0 (2:0) z Ogrodnikiem Cielmice.

Dwa gole zdobył Grzegorz Kostrzewa w 12  i 62 minucie, a po jednym dołożyli Norbert Stworzyjan w 20 oraz Dawid Karlik w 81 minucie. Pierwszego gola „Kostek” zdobył wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Z kolei Stworzyjan trafił 16 m, dopadając do piłki odbitej przez obrońcę Ogrodnika po rzucie rożnym. Drugie trafienie Kostrzewy przyniosło uderzenie zza pola Karnego, a Karlik wpisał sie na listę strzelców po celnym strzale głową i kolejnym dobrze wykonanym stałym fragmencie gry.

MKS: Ł.Gąsior, Sopelewski, M.Roszak, Karlik, Skutela, Śliwa, Stworzyjan, Ingram (Kubica 77), Gadaj (Smolorz 85), Kapela (Janik 75), G.Kostrzewa (Michalski 65).

W pozostałych meczach 21 kolejki:

Krupiński – Unia B.St. 5:1 (Świenty 3, Habor, Styczeń – Gorki)

Kosztowy – Wola 3:0 (Kohut, Tracz, Demitraszek)

Orzeł – Imielin 0:6 (Stojak 3, Wlazło 2, Wojtaszak)

Rozwój II – Orzesze 4:3 (Sadowski, Nowak, Szostek, Szymiński – Moroń 2, Przybyłek)

Czarni – Bełk 2:1 (Żemła, Piesiur – Kaczmarczyk)

GKS II – Concordia 3:1 (Kowalczyk 2, Jarka – Kupis)

Stal – Śląsk 0:3 walkower