MKS – LKS Łąka 1:3

Porażką 1:3 (0:1) zakończyło się rozegrane w Pszczynie sparingowe spotkanie MKS-u z LKS-em Łąka. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Polarz, który wykorzystując zamieszanie w polu karnym rywala z bliska wpakował piłkę do siatki, ustalając wynik spotkania.

Kontuzji w spotkaniu z Łąką doznał Radek Roszak i w 25 minucie był zmuszony opuścić boisko. Foto: Tomasz Naskręcki

Nasz zespół zagrał nieskutecznie nie wykorzystując swoich okazji (szanse mieli m.in. Czarnecki, czy Brona) w tym i rzutu karnego, podyktowanego w 5 minucie za faul na Kulpińskim. Jego niefortunnym strzelcem był Matysek. Arbiter ponadto nie uznał także gola zdobytego przez Tomka. W bramce MKS-u bardzo dobrze spisywał się Śliz, który kilkakrotnie ratował nasz zespół przed utratą gola.

MKS zagrał w składzie: Śliz, R.Roszak, Polarz, Karlik, M.Roszak, Brona, Matysek, Kulpiński, Czarnecki, Gajewski, Samek oraz Gardawski, B.Papacz, Śliwa, Sopelewski, A.Gąsior i Mikolasz.