MKS – Rekord Bielsko-Biała – zapowiedź:

Już w świąteczny czwartek (11 czerwca) o godz. 16 na murawie stadionu trampkarze starsi MKS-u rozegrają pojedynek 1/4 finału Mistrzostw Śląska. Ich rywalem będzie BTS Rekord Bielsko-Biała.

Tomasz Chwistek ze spokojem podchodzi do rywalizacji z BTS-em. Foto: Underek

MKS znalazł się w gronie 8 najlepszych drużyn Śląska w tej kategorii wiekowej. Czy zdoła awansować do 1/2 finału, w którym mógłby zmierzyć się z RKP Rybnik bądź Rakowem Częstochowa. Najpierw jednak trzeba wyeliminować zespół z Bielska. Korzystając z dnia świątecznego, myślę że warto się wybrać na ten mecz i zobaczyć jak zaprezentuje się zespół trenera Tomasza Chwistka.

  • poodel

    Gornie?

  • chyba masz zwidy:P dzięki za zwrócenie uwagi na pomyłkę:)

  • misza

    fajnie ja sie zjawie i gratulacje dla młodych chłopakow