MKS – Studzionka, czyli wreszcie zagrali:

W rozegranym dziś  zaległym spotkaniu w lidze trampkarzy MKS Lędziny zremisował z LKS-em Studzionka 2:2 (1:0).

Gola dającego prowadzenie MKS-owi w meczu zdobył w ostatnich sekundach pierwszej połowy Kamil Ingram. W 55 minucie jednak goście po stałym fragmencie gry wyrównali na 1:1. Ponownie lędzińską drużynę na prowadzenie wyprowadził Witek Cuber w 67 minucie, jednak MKS cieszył się nim niedługo. Kolejny stały fragment gry i celna główka przyniosła gościom remis i cenny punkt w pojedynku z liderem.

MKS grał w składzie: Pieczka, Fąfara, Maniura (Sitarz), Lyszcz (Długajczyk), Czudaj, Nagi, R.Papacz, Ingram, Janik, W.Cuber, Karkoszka.

Mistrzowie podokręgu Tychy trampkarzy starszych. Foto: Underek

U góry od lewej: Tomasz Chwistek (trener), Tomasz Fąfara, Nikodem Nagi, Artur Pieczka, Rafał Maniura, Dawid Sitarz, Mateusz Długajczyk, Mateusz Żaba, Dawid Pypłacz, Dominik Maniura (kierownik).

U dołu od lewej: Rafał Papacz, Damian Karkoszka, Zbyszek Janik, Kamil Ingram, Witek Cuber, Tomasz Lis, Adrian Czudaj, Arkadiusz Lyszcz.