MKS-krupinski027

Multimedia z meczu z Krupińskim, czyli wielki powrót Poodla:

Nasz redakcyjny reporter wreszcie wrócił z Holandii i od razu są tego efekty. Pozytywne. Przedstawiamy filmiki z meczu z Krupińskim Suszec, w tym 4 z 5 bramek. Szkoda, że nie mamy najpiękniejszej bramki, czyli na 1:2. Ale i tak można oko nacieszyć.

Najpierw było 0:1:

Później było już 0:2:

Pięknego gola na 1:2 nie mamy, więc pora na bramkę wyrównującą:

Akcja i rzut karny na wagę zwycięstwa:

Z innych okazji, poprzeczka Matyska:

  • Krzysztof

    taaaaa i słyszalne komentarze „kibica” przyjezdnych: wio wio wio, jedziemy, do niego, do niego…

  • myślę że lepsze takie naturalne niż z jakimiś podkładami muzycznymi:)

  • poodel

    Hm, no faktycznie trochę to żenujące, że zazwyczaj przyjezdni zagłuszają naszych. To jednak nie moja wina. Wspomniany koleś stał z jakieś 100 m ode mnie, a jednak to jego słychać. Daje do myślenia.