Nasi rządzą na hali:

Przerwa zimowa w pełni, zespół MKS-u wznowi treningi w połowie stycznia, a jego piłkarze jak na razie biorą udział w rozmaitych rozgrywkach halowych. Wczoraj nadeszła wiadomość o sukcesie zespołu złożonego z byłych i obecnych graczy MKS-u w X Jubileuszowym Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Czak Cup 2009, rozegranym w Tychach z okazji 75-lecia Miasta Tychy i 10-lecia klubu Chrzciciel Tychy.

Foto: www.chrzciciel.pl

W gronie 12 zespołów bezkonkurencyjna okazała się ekipa „Żuberków” w barwach, której wystąpili: Krzysztof Mokry, Bartosz Papacz, Tomek Matysek, Dawid Karlik, Mariusz Gajewski, Dawid Frąckowiak i Łukasz Biliński. W drodze do zwycięstwa odnieśli 6 zwycięstw, remisując zaledwie jedno spotkanie. Szczególowe wyniki dostępne na stronie www.chrzciciel.pl. Gratulujemy:) Z planów przygotowań do rundy wiosennej, na razie wiadomo, iż 23.01 zagramy sparing z Victorią Jaworzno, a tydzień później MKS wystąpi w tradycyjnym halowym turnieju im. Jasińskiego w Bojszowach.

  • Jacek

    no Frącek to na pewno wasz :)))))

  • yyy

    chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem:D
    pisze ” z bylych i obecnych”!!