MKS

Nowi trenerzy rywali:

W okresie zimowym dochodzi do wielu zmian w drużynach rywali MKS-u. O sytuacji transferowej poinformujemy zapewne w całości tuż przed rozpoczęciem rundy, od czasu do czasu zaznaczając ciekawsze transfery. Na razie odnotujmy zmiany trenerskie.

Duże zmiany kadrowe dotknęły Leśnika Kobiór, gdzie odeszli trener Rafał Bosowski i dyrektor sportowy Robert Szuster, który zabrał kilku zawodników do Nadwiślana Góra (Nikodem, Kaciczak, Młynek, Ciasnocha, Nowak, Paździorek). Trenerem kobiórskiej ekipy został Marek Lukas, dotychczasowy trener juniorów.

Zmiana także w Czarnych Piasek – dobrze znanego w Lędzinach Albina Wirę od stycznia zastąpił były trener m.in. Pniówka Pawłowice – Karol Michalski.

  • trak

    a u nas nic sie niedzieje.cos ciezko widze wiosenna runde

  • jorg

    Pan Szuster zwinie za jakiś czas interes i Leśnik będzie dołował.Grajmy w niższej klasie rozgrywkowej swoimi zawodnikami.Może pan prezes wzmocni tylko nasz zespół 2 zawodnikami.