SONY DSC

Paweł Chmielowiec piłkarzem MKS-u:

Dziś nowym piłkarzem MKS-u Lędziny został Paweł Chmielowiec. W minionym sezonie piłkarz Iskry Pszczyna, a wcześniej MK Katowice, Rozwoju Katowice, Polonii Bytom (Młoda Ekstraklasa). Jest wychowankiem MOSM Tychy. Urodzony 13 marca 1988 r zawodnik występuje na pozycji bocznego pomocnika bądź jako napastnik.

  • lasman

    doczekalismy sie transferu, powodzenia w nowych barwach 🙂

  • Prezes twierdzi jednak, że jeszcze się kluby muszą dogadać, no ale mam nadzieję, że transfer dojdzie do skutku.

  • łuki

    Byłem kiedyś na MK na meczu i widziałem jak chłopak sobie radzi . Stwierdzam że dobre posuniecie . Oby zarzad dopilnował transferu !

  • helmut

    Widać,że synek groł i obtarł sie o stadiony ekstraklasy grając w ME Poloni Bytom,a jak wiemy w druzynach tych grali czasami zawodnicy z 1 stron gazet,więc mioł sie od kogo uczyc.Sądza,ze MKS jest takim małym przerywnikim w jego karierze,gdyz na pewno mo ambicja grac kajś wyży