MKS

Plan sparingów MKS-u:

Trener Marcin Polarz podał rozkład sparingów drużyny w zimowym okresie przygotowawczym. Do tej listy mogą dojść jeszcze mecze w terminach środowych – wszystko uzależnione będzie od aury i możliwości zorganizowania boisk.

22 stycznia – Górnik Wesoła (godz. 13.00. Kostuchna)

26 stycznia – AKS Mikołów (godz. 19.00. Dąbrówka Mała)

5 luty – JUVE Jaroszowice

12 luty – Wisła Ustronianka

19 luty – Chrzciciel Tychy

26 luty – MKS Siemianowice

5 marca – Ogrodnik Cielmice

12 marca – GTS Bojszowy

O godzinach i miejscach rozgrywania spotkań będę informował na bieżąco.

  • jeryz

    Nawet chrzciciel z nami nie chce z Lędzinami grać patrz 19 luty

    Na okres przygotowawczy zaplanowałem dziewięć spotkań kontrolnych – wyjaśnia Sebastian Idczak. – 16 stycznia zagramy z Fortuną Wyry, 23 stycznia z Czarnymi Piasek, 30 stycznia z Halnym Kalna (okręgówka bielska), 13 lutego z LKS Rudołtowice-Ćwiklice, 19 lutego z Rafako Racibórz, 27 lutego ze Stalą Chełm Śląski, 5 marca ze Zniczem Jankowie, 13 marca z Ostoją Żelisławice, 19 marca z A klasową drużyną z okręgu opolskiego. Rywali dobrałem zróżnicowanych, tak jak wygląda nasza liga. Mam nadzieje że wszystko to przyniesie dobre rezultaty.

  • coś się nie dogadali pewnie i ktoś musi szukać nowego rywala