Porażka na zakończenie, Czarni – MKS 3:1:

MKS przegrał dzisiejsze wyjazdowe spotkanie z Czarnymi Piasek 1-3 (0-1). Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze, w 45 minucie, jej autorem był Kościański, tuż po rozpoczęciu gry w drugiej połowie wyrównał Adrian Gąsior, który wykorzystał podanie Firleja. Niestety później arbiter meczu podyktował dwa rzuty karne dla Czarnych i zrobiło się 3-1, bowiem wykorzystali jedenastki  Jędrysik (63 minuta) i Spychała (79 minuta).

Skład w jakim wystąpił MKS:

Brandys, Bednarek, Gajewski, Karlik, M.Roszak, Śliwa, Polarz, Gardawski, K.Firlej, Bomba (Majer 80), G.Kostrzewa (A.Gąsior 46).

żółte kartki: Gajewski, Polarz

 • meni

  karne nie były z kapelusza, wyraznie faulowano naszych zawodnikow wpolu karnym. a wasz grajacy trener powinien dostac dzis czerwona kartke za slowa w kierunku sedziego

 • lasman

  mozliwe, nie bylo mnie na meczu wiec tak tylko gdybałem… gratulujemy zwyciestwa

 • jo

  ty zes chyba nigdy fauli nie widzial chlopie,
  chyba tylko ty je tam widziales

 • daffy

  wy na tym piosku to chyba serio macie problemy z mysleniem…pisze ci chlop ze nie byl na meczi tylko gdybal a ty mu piszesz ze tylko on je tam widzial…bij do siebie na strona a nie osmieszaj sie na wieksza skale

 • meni

  panowie, spokojnie, nie jestesmy kibicami leśnika, zeby sie napinac po meczu. a i was mamy za normalnych fanow swojej druzyny. karne byly ewidentne – bardziej drugi, ale przy pierwszym tez byl faul. nie byliscie gorsi w tym meczu, ale byliscie krocej przy pilce i nie umieliscie upilnowac szybkiego napastnika z piasku, ktorego powinniscie znac od 2002 drugiego roku kiedy wam dwie bramki strzelil w finale pucharu polski podokregu tychy (dla mlodych: ledziny wygraly 6:2 z lks-em piasek, ktory wtedy grał w b-klasie), pozdro dla ledzinskich kibicow, macie niezla lokata przez zime

 • Spoko, Meni, olbrzymia większość jest tu normalna. 😉
  A Lasman „widzi” karne z kapelusza, bo pewnie ma jeszcze w pamięci sezon, gdy Bojszowy szły na awans i Lędziny wybrały się tam większą ekipą: nasi gryźli trawę, a sędzia poczęstował nam dwoma karnymi…

  Swoją drogą, byłbyś bardziej powściągliwy w oficjalnych newsach, Lasmanie. Poczekajmy, może jakiś zawodnik się na ten temat oficjalniej wypowie.

  Naszym kibicom zaś radzę ostudzić głowę, też zapuszczam się na stronki rywali i rzadko – gdy chcę normalnie podyskutować – spotykam się z wrogością, więc… trzymać fason! 🙂

  Porażki szkoda; niezależnie od wyniku w Kosztowach skończymy na piątym miejscu w tabeli, pytanie tylko, kto nas przeskoczy 😉

 • szkoda tej porażki kurcze.. proszę podać mi kto i kiedy wszedł za kogo i czy jakieś kartki były, jak dojdę do siebie bardziej uzupełnię wszystkie statystyki, wkrotce bedzie tez i podsumowanie rundy:)

 • lasman

  no juz dobra dobra, moj pierwszy komentarz i tak usuniety wiec ni ma do czego wracac, Underek godoł ze mom napisac jakis koment po meczu to napisalem, a ze o karnych z kapelusza to nie moja wina 😛 forza MKS 🙂