Porażka z Victorią Jaworzno

MKS Lędziny przegrał w kolejnym sparingu z Victoria Jaworzno 4:2. Bramki dla MKS zdobyli Tomasz Matysek i Marcin Majer. Trener Marcin Polarz po raz kolejny w meczu sparingowym musiał dokonywac roszad w składzie z powodu małej ilosci zawodników w kadrze.

Jednak druzyna MKS postawila twarde warunki gosciom, i to wlasnie MKS jako pierwsza wyszedł na prowadzenie. Po odegraniu pilki przez Śliwe Matysek znalazl sie w sytuacji sam na sam pewnie pokonujac bramkarza. Ta bramka podbudowala gosci i coraz czesciej zaczeli zagrazac bramce Mokrego,  w 30minucie meczu sedzia glowny podyktowal rzut karny dla gosci, jednak Mokry był górą, jednak 5 minut pozniej znowu w polu bramkowym MKS faulowany byl zawodnik gosci, a zmiennik Krzyska Mokrego Michał Śliz nie dal rady juz obronic go.

Druga polowa zaczela sie od duzej przewagi druzyny gosci, co udokomentowali dwoma bramkami. Nasza druzyna w miare uplywu opadala z sil, przez co raz po raz gotowalo sie po bramka MKSu. Nasza druzyne bylo stac jeszcze na jeden zryw, po akcji Marcina Polarza bramkę strzelił Marcin Majer. W koncowce Victoria strzelila jeszcze jednego gola, ustalając wynik spotkania.

Mimo porazki nasza druzyna pokazala w tym meczu ze stac ja na walke z druzynami z IV ligi.

MKS Lędziny: Mokry, Roszak, Karlik, Gajewski, Sowik, Brona, Matysek, Polarz, Sopelewski, Śliwa, Bomba oraz Śliz,  Majer, Mikolasz, Napieraj

• pozdrowienia z Ustki przesyła Underek z Anią:)