Powrót na ławkę trenerską:

Jak potwierdził wczoraj Prezes Urbańczyk, znamy już nazwisko trenera zespołu juniorów.  Nie jest to Mariusz Gajewski, jak informowaliśmy wcześniej. Będzie nim dobrze znany wszystkim lędzińskim kibicom Kazimierz Rozmysłowski, który tym samym powraca na ławkę trenerską juniorki. Przypomnę trener Rozmysłowski, do jesieni 2008 r. prowadził pierwszy zespoł MKS-u, a wcześniej odnosił sukcesy z lędzińską juniorką, wygrywając w 2008 r. w Tyskiej Lidze Juniorów.

Informuję także, że we wtorek i piątek o godz. 16.00 na hali w ośrodku „Centrum” odbędą się treningi dla zawodników z rocznika 1993 i młodszych, którzy w przyszły weekend wystąpią w halowym turnieju w Bieruniu Starym.

 • Trener juniorki

  na trening juniorki zapraszam wszystkich juniorów a nie tylko z rocznika 1994 i młodsi

 • Żelazny

  W końcu właściwy trener na właściwym miejscu !!

 • Aluś

  I jak to w końcu jest, rocznik 93 też może jechać na ten turniej?

 • według tego co mi prezes mowil to 94 i młodsi wiec 93 nie:) ale to juz chyba zalezy od trenera kto pojedzie, ja tam nie wiem.

  A treningi oczywiscie dla wszystkich juniorów:)

 • Trener juniorki

  W halowym turnieju w Bieruniu grać mogą juniorzy urodzeni w 1993 r. i młodsi,trening juniorów odbędzie sie dziś 05.02. o godz. 16.00 w hali Centrum

 • Trener juniorki

  MKS grał będzie w grupie A,która mecze rozgrywać będzie w sobote do południa(w godz.9.00-12.30) a przeciwnikami będą:Unia Bieruń St.,Pogoń Imielin,LKS Radziechowy.
  Grupa B to:Piast Bieruń N.,Stal Chełm Śl.,Garbarnia Kraków,MOSM Tychy(w godz.13.30-17.00).
  Mecze finałowe odbywać się będą w niedzielę od godz.9.30

 • Dałem info na głowną:)