09/10
Trampkarze młodsi kadra sezon 2009/2010:
Imię i Nazwisko |
---|
Kamil Żmijewski |
Paweł Młocek |
Szymon Mielec |
Szymon Buniewicz |
Krzysztof Okoń |
Paweł Skrobol |
Remigiusz Kula |
Michał Nagi |
Krzysztof Rośkowicz |
Filip Larysz |
Kamil Mych |
Kamil Mróz |
Bartosz Sala |
Patryk Wybraniec |
Krzysztof Halek |
Bartosz Haba |
Trener: Jacek Mikolasz |
Trampkarze młodsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010 (jesień)
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
MKS | Łąka | 5:2 (M.Nagi 3, Skrobol, Mielec) | 07.09. | 17.00 |
MKS | Wola | 1:7 | 23.09. | 17.00 |
MKS | Iskra | 6:4 (M.Nagi 2, Kula, Larysz, Mych, Hachuła) | 28.09. | 16.00 |
Bojszowy | MKS | 0:7 (Larysz 2, Hachuła 2, Haba, Nagi M., Mych) | 30.09. | 16.00 |
Miedźna | MKS | 1:3 (M.Nagi 2, Mych) | 05.10. | 15.00 |
MKS | Unia B.S. | 6:1 (M.Nagi 2, Mych 2, Larysz, Skrobol) | 12.10. | 15.00 |
MKS | Jankowice | 0:4 | 26.10. | 15.00 |
Bieruń Nowy | MKS | 2:1 (Szczepanek) | 31.10. | 10.00 |
Rudołtowice | MKS | 0:10 (M.Nagi 4, Larysz 3, Szczepanek 2, Rośkowicz) | 07.11 | 9.00 |
Trampkarze młodsi - terminarz i wyniki - sezon 2009/2010 (wiosna)
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
MKS | Iskra | 6:1 (Kula, Rośkowicz, Skrobol, Hachuła, Wybraniec, Młocek) | 06.04 | 18.00 |
Leśnik | MKS | 2:8 (M.Nagi 3, Kula 2, Szczepanek, Sieradzki 2) | 19.04 | 18.00 |
MKS | Piasek | 2:1 (Szczepanek, M.Nagi) | 26.04 | 18.00 |
Czapla | MKS | 0:7 (Rośkowicz 2, Góra 2, M.Nagi, Buniewicz, Sala) | 01.05 | 11.00 |
Iskra | MKS | 2:5 (Zaręba, M.Nagi, Larysz, Skrobol, Rośkowicz) | 10.05 | 18.00 |
Piasek | MKS | 2:2 (Skrobol, Szczepanek) | 31.05 | 18.00 |
MKS | Czapla | 7:0 (Sieradzki 2, Jastrzębski, Skrobol, Rośkowicz, M.Nagi, Kula) | 09.06 | 17.00 |
Unia B.S. | MKS | 3:1 (Skrobol) | 11.06. | 18.00 |
MKS | Unia B.S. | 0:3 | 14.06 | 18.00 |
MKS | Leśnik | 9:0 (Mielec 3, Noras 2, Zaręba, Skrobol, Góra, Rośkowicz) | 21.06. | 18.00 |
Tabela ligi trampkarzy młodszych 2009/2010 (jesień)
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Sokół Wola | 9 | 25 | 74-6 |
2 | Znicz Jankowice | 8 | 19 | 48-11 |
3 | Piast Bieruń Nowy | 9 | 18 | 34-15 |
4 | MKS Lędziny | 9 | 18 | 39-21 |
5 | Unia Bieruń Stary | 9 | 15 | 40-25 |
6 | Iskra Pszczyna | 9 | 12 | 31-46 |
7 | LKS Miedźna | 9 | 12 | 28-24 |
8 | LKS Rudołtowice | 9 | 6 | 7-48 |
9 | GTS Bojszowy | 8 | 3 | 11-63 |
10 | LKS Łąka | 9 | 3 | 9-62 |
Tabela ligi trampkarzy młodszych 2009/2010 (wiosna)
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Unia Bieruń Stary | 10 | 30 | 53-8 |
2 | MKS Lędziny | 10 | 22 | 41-14 |
3 | Iskra Pszczyna | 10 | 15 | 33-42 |
4 | Czarni Piasek | 10 | 14 | 24-23 |
5 | Czapla Kryry | 10 | 4 | 16-43 |
6 | Leśnik Kobiór | 10 | 3 | 23-61 |