Trampkarze młodsi kadra sezon 2010/2011:
Imię i Nazwisko | Data urodzenia |
---|---|
Sebastian Czudaj | 22.12.99r. |
Paweł Młocek | 03.01.98r. |
Tomasz Noras | 07.01.99r. |
Bartosz Haba | 06.01.98r. |
Mariusz Żybura | |
Szymon Mielec | 31.12.98r. |
Szymon Buniewicz | 05.01.98r. |
Artur Giza | 22.02.99r. |
Krzysztof Rośkowicz | 24.05.98r. |
Adam Adamus | 10.05.99r. |
Bartosz Zaręba | 28.04.98r. |
Kamil Mróz | 23.12.98r. |
Karol Lipiński | 31.12.99r. |
Rafał Jastrzębski | 11.04.99r. |
Paweł Zajac | |
Dawid Lysko | |
Dawid Czypionka | 18.08.98r. |
Adrian Hachuła | 24.03.98r. |
Rafał Sieradzki | 14.11.99r. |
Adrian Szweda | 24.06.99r. |
Trener: Jacek Mikolasz, Mirosław Wowro (od lutego 2011) |
Trampkarze młodsi (TM2) - terminarz i wyniki - sezon 2010/2011
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
MKS | Grom Tychy | 4:2 (Mielec 2, Buniewicz, Jastrzębski) | 06.09. | 16.00 |
Stal Chełm Śl. | MKS | 1:11 (Buniewicz 3, Rośkowicz 2, Młocek 2, Hachuła 2, Adamus, Giza) | 04.10. | 15.00 |
Grom | MKS | 1:2 (Szweda, Noras) | 11.10. | 15.00 |
MKS | Chełm Śl. | 6:4 (Buniewicz 2, Rośkowicz 2, Hachuła 2) | 18.10 | 15.00 |
MKS | Unia B.S. | 4:1 (Rośkowicz, Hachuła, Szweda, Mróz) | 25.10 | 15.00 |
Unia B.S. | MKS | 3:3 (Rośkowicz, Hachuła, Buniewicz) | 02.11. | 13.30 |
Wiosna (grupa mistrzowska) | ||||
Czarni Piasek | MKS | 2:3 (Buniewicz, Czypionka, Rośkowicz) | 18.04 | 17.00 |
MKS | Łąka | 2:1 (Rośkowicz, Hachuła) | 02.05 | 17.30 |
Leśnik | MKS | 0:2 (Buniewicz, Hachuła) | 09.05 | 17.30 |
MKS | Iskra | 3:4 (Rośkowicz 2, Hachuła) | 16.05 | 17.30 |
MKS | Grom | 2:2 (Buniewicz, Czypionka) | 19.05 | 18.00 |
Grom | MKS | 3:4 (Buniewicz 2, Rośkowicz, Lysko) | 23.05 | 18.00 |
Łąka | MKS | 7:2 (Sieradzki, Buniewicz) | 06.06 | 18.00 |
MKS | Leśnik | 2:4 (Młocek 2) | 13.06 | 18.00 |
Iskra | MKS | 6:2 (Rośkowicz, Buniewicz) | 20.06 | 18.00 |
MKS | Czarni | 3:0 | nie rozegrano | - |
Tabela Trampkarze młodsi 2010/2011 - jesień
Pozycja | Klub | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | MKS Lędziny | 6 | 16 | 30-12 |
2 | Grom Tychy | 6 | 12 | 38-12 |
3 | Unia Bieruń St. | 5 | 4 | 8-23 |
4 | Stal Chełm Śl. | 5 | 0 | 12-41 |
Tabela trampkarze młodsi - grupa mistrzowska wiosna 2011
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | Iskra Pszczyna | 10 | 28 | 40-19 |
2 | MKS Lędziny | 10 | 16 | 25-29 |
3 | Leśnik Kobiór | 10 | 15 | 25-17 |
4 | LKS Łąka | 10 | 12 | 32-31 |
5 | Czarni Piasek | 10 | 11 | 16-23 |
6 | Grom Tychy | 10 | 5 | 18-37 |