Trampkarze starsi kadra sezon 2010/2011:
Imię i Nazwisko | Pozycja |
---|---|
Damian Tomalik | B |
Kamil Żmijewski | B |
Adam Grzyb | O |
Adrian Urbańczyk | O |
Rafał Mróz | O |
Bartek Kozłowski | O |
Patryk Glaba | O |
Paweł Majer | O |
Grzegorz Białorucki | P |
Tomasz Szprengiel | P |
Wojciech Szumilas | P/N |
Łukasz Szymura | P/N |
Szymon Krzemień | N |
Michał Nagi | N |
Kamil Pawlik | N |
Trener | Wiesław Szwarocki |
Trampkarze starsi - terminarz i wyniki - sezon 2010/2011
Dom | Wyjazd | Wynik | Data | Godzina |
---|---|---|---|---|
Sokół Wola | MKS | 2:3 (Szumilas 2, Kozłowski) | 10.09. | 16.00 |
MKS | UKS Suszec | 6:1 (Szumilas 2, Kozłowski 2, Białorucki, Pawlik) | 17.09. | 16.00 |
Łaziska | MKS | 0:9 (Szumilas 2, Pawlik 2, Białorucki, Szymura, Krzemień, Grzyb, samobójcza) | 24.09. | 16.00 |
MKS | Bieruń Nowy | 9:1 (Szumilas 3, Pawlik 3, Szymura, M.Nagi, Białorucki) | 27.09. | 16.00 |
Gardawice | MKS | 0:8 (Szumilas 3, Pawlik, M.Nagi, Białorucki, Kozłowski, Mróz) | 08.10. | 15.00 |
MKS | Orzesze | 7:0 (Szumilas 2, Szymura 2, Białorucki, M.Nagi, Pawlik) | 23.10. | 11.00 |
MKS | Czapla | 6:1 (Szumilas 4, M.Nagi, Kozłowski) | 27.10. | 15.30 |
Goczałkowice | MKS | 1:6 (M.Nagi 2, Szumilas, Glaba, Białorucki, Rośkowicz) | 30.10. | 9.00 |
MKS | Chrzciciel | 4:0 (Szumilas 2, Szymura. M.Nagi) | 07.11. | 10.00 |
Wiosna (grupa mistrzowska): | ||||
MKS | Unia Bieruń St. | 8:1 (Szumilas 3, Pawlik 2, Białorucki, Kozłowski) | 15.04 | 17.30 |
MKS | Sokół Wola | 1:3 (Szymura) | 20.04 | 17.30 |
Brzeźce | MKS | 0:2 (Szymura, M.Nagi) | 30.04 | 15.00 |
MKS | Studzienice | 3:0 (M.Nagi, Szymura, Krzemień) | 06.05 | 17.30 |
Iskra | MKS | 4:5 (M.Nagi 3, Szymura, Rośkowicz) | 13.05 | 17.30 |
Sokół Wola | MKS | 2:1 (Szymura) | 24.05 | 17.30 |
MKS | Brzeźce | 5:0 (Krzemień 2, Szymura, Białorucki, Mróz) | 03.06 | 17.30 |
Unia Bieruń | MKS | 2:3 (Mróz, M.Nagi, Białorucki) | 07.06 | 17.30 |
Studzienice | MKS | 3:3 (M.Nagi, Szymura, Szumilas) | 10.06 | 17.30 |
MKS | Iskra | 4:1 (M.Nagi 3, Krzemień) | 17.06 | 17.30 |
Tabela tyskiej ligi trampkarzy starszych 2010/2011 - jesień:
Pozycja | Drużyna | Mecze | Pkt. | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | MKS Lędziny | 9 | 27 | 58-6 |
2 | Sokół Wola | 9 | 22 | 34-8 |
3 | LKS Goczałkowice | 9 | 20 | 19-12 |
4 | UKS Suszec | 9 | 16 | 27-20 |
5 | Chrziciel Tychy | 9 | 13 | 23-14 |
6 | Czapla Kryry | 9 | 13 | 22-24 |
7 | Sokół Orzesze | 9 | 10 | 16-34 |
8 | Piast Bieruń | 9 | 7 | 12-30 |
9 | LKS Gardawice | 9 | 3 | 15-36 |
10 | Polonia Łaziska | 9 | 0 | 9-52 |
Tabela trampkarze starsi - grupa mistrzowska wiosna 2011
Pozycja | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1 | MKS Lędziny | 10 | 22 | 35-16 |
2 | Iskra Pszczyna | 10 | 22 | 31-13 |
3 | LKS Studzienice | 10 | 19 | 23-14 |
4 | Sokół Wola | 10 | 16 | 20-14 |
5 | LKS Brzeźce | 10 | 9 | 9-23 |
6 | Unia B.St. | 10 | 0 | 7-45 |