MKS-JUWe020

Rafał Mróz wygrał w głosowaniu na najlepszego juniora:

Zakończyliśmy kolejne z głosowań. Tym razem, kibice wybierali najlepszego ich zdaniem zawodnika drużyny juniorów w sezonie 2011/2012 r. Wybór padł na obrońcę drużyny Mariusza Gajewskiego, tj. Rafała Mroza.

Zawodnik z rocznika 1996 zdobył aż 101 głosów, wyprzedzając swojego kolegę z defensywy Bartłomieja Kozłowskiego (57 głosów). Trzecie miejsce zajął najlepszy strzelec drużyny Grzegorz Cuber – 26 głosów. Na 21 głosów mógł liczyć Zbyszek Janik, a na 17 – Nikodem Nagi.

Dziękujemy za liczny udział w zabawie i aż 253 oddane głosy.

Teraz zapraszamy do zabawy sympatyków drużyny trampkarzy starszych:). Głosowanie potrwa do 24 lipca. Maksymalnie dopuszczalne są głosy na trzech graczy.

 • Asdsadsadsa

  No, bo był najlepszy 🙂

 • Maciuś

  I naprawdę nie dziwi liczba głosów? haha podejrzewam że komentarz też może być „dziełem” tego „najlepszego”…

 • bolek

  cała rodzina głosowała 🙂

 • Amalfitano.

  Cuber zasługuje na miano najlepszego, 2 Janik, 3 Nagi.

 • Izkaaaa

  Nagi? Daj spokój, drewniak.

  Cuber ok, Janik ok.

 • Pari

  Mrozik i Kozłowski? Hahahahahaha