MKS Lędziny

Sebastian Idczak zostaje w Lędzinach:

Jak podaje portal silesiasport.com Sebastian Idczak pozostaje w Lędzinach. Tym samym także i my potwierdzamy informacje uzyskane dziś od samego zainteresowanego oraz prezesa Roberta Żmijewskiego. Z początkiem tygodnia zainteresowanie zatrudnieniem trenera Idczaka wyraził GTS Bojszowy, który zaprosił go nawet na trening swojego zespołu.

Dziś już wszystko jasne, po porannych rozmowach wiadomo, że trener Idczak poprowadzi zespół w rundzie wiosennej, w tym i oczywiście także i w jutrzejszym sparingu z Uranią (godzina 16.00, boisko Nowy Bytom). Nie jest także tajemnicą, że do naszej drużyny przymierza się trenujący w Lędzinach Kamil Uniejewski z Unii Bieruń Stary (obrońca, ur. 18.11.86). Wszystko zależy teraz od ustaleń klubów.

 • Leowp

  uniejewski sie przyda, tylko napadziora jeszcze załatwcie

 • FanKSU

  Tylko że prezes Kamila nie puści, a wątpliwe żeby Lędziny coś zapłaciły…także chyba nie teraz…

 • Marian

  Trener się pożegnał z zawodnikami, poszedł sobie, teraz nagle wraca i zarząd go przyjął spowrotem z otwartymi ramionami?

 • Staryoryniok

  Ten trener to chyba sobie jakieś jaja robi, co pojechał do Bojszów z zawodnikami z MKS-u sie pożegnał a tam zobaczył że tam nie da sobie rady albo ja nie wiem o co chodzi i wrócił sobie z powrotem ? Chyba w tym klubie już nikt go nie szanuje jak zawodnicy tak i kibice..