1 kolejka - 10,11 sierpnia 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
MKS Lędziny | 6:0 | Unia Bieruń Stary |
LKS Bełk | 0:0 | Energetyk II Rybnik |
Ogrodnik Cielmice | 0:0 | Rymer Rybnik |
Naprzód Rydułtowy | 1:1 | Jedność Jejkowice |
Urania Ruda Śl. | 3:2 | Dąb Gaszowice |
LKS Studzionka | 5:3 | Sokół Orzesze |
Piast Bieruń Nowy | 0:2 | GKS II Tychy |
Strażak Mikołów | 0:0 | Sokół Wola |
2 kolejka - 14 sierpnia 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Strażak | 0:1 | GKS II |
MKS | 1:0 | Bełk |
Unia | 3:4 | Wola |
Dąb | 1:3 | Piast |
Jedność | 3:1 | Studzionka |
Rymer | 2:1 | Naprzód |
Orzesze | 2:1 | Urania |
Energetyk II | 3:0 | Ogrodnik |
3 kolejka - 17,18 sierpnia 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Bełk | 4:1 | Unia |
Ogrodnik | 1:1 | MKS |
Studzionka | 2:2 | Rymer |
Urania | 3:2 | Jedność |
Naprzód | 1:1 | Energetyk II |
Piast | 2:2 | Orzesze |
Strażak | 4:2 | Dąb |
Wola | 2:1 | GKS II |
4 kolejka - 24,25 sierpnia 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Dąb | 4:2 | Wola |
Orzesze | 1:2 | Strażak |
Unia | 1:2 | GKS II |
Jedność | 1:1 | Piast |
Rymer | 3:4 | Urania |
Energetyk II | 6:1 | Studzionka |
MKS | 5:1 | Naprzód |
Bełk | 5:0 | Ogrodnik |
5 kolejka - 31 sierpnia, 1 września 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Studzionka | 2:1 | MKS |
Piast | 3:0 | Rymer |
Strażak | 3:2 | Jedność |
Ogrodnik | 5:2 | Unia |
GKS II | 2:0 | Dąb |
Urania | 4:4 | Energetyk II |
Bełk | 5:3 | Naprzód |
Wola | 3:3 | Orzesze |
6 kolejka - 7,8 września 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Ogrodnik | 2:1 | Naprzód |
Bełk | 7:0 | Studzionka |
Energetyk II | 1:1 | Piast |
Jedność | 1:0 | Wola |
Rymer | 2:2 | Strażak |
Orzesze | 1:1 | GKS II |
MKS | 1:1 | Urania |
Unia | 1:1 | Dąb |
7 kolejka - 14,15 września 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Wola | 1:4 | Rymer |
Piast | 1:1 | MKS |
GKS II | 0:3 w.o. | Jedność |
Strażak | 2:5 | Energetyk II |
Naprzód | 1:0 | Unia |
Dąb | 5:3 | Orzesze |
Urania | 1:1 | Bełk |
Studzionka | 2:2 | Ogrodnik |
8 kolejka - 21,22 września 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Energetyk II | 4:0 | Wola |
Ogrodnik | 1:0 | Urania |
Unia | 3:1 | Orzesze |
Jedność | 6:1 | Dąb |
Bełk | 2:1 | Piast |
Naprzód | 1:0 | Studzionka |
MKS | 4:0 | Strażak |
Rymer | 3:3 | GKS II |
9 kolejka - 28,29 września 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Urania | 2:0 | Naprzód |
Piast | 2:3 | Ogrodnik |
Strażak | 0:2 | Bełk |
Orzesze | 0:2 | Jedność |
Wola | 0:3 | MKS |
Dąb | 2:1 | Rymer |
Studzionka | 1:3 | Unia |
GKS II | 0:3 | Energetyk II |
10 kolejka - 5,6 października 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Energetyk II | 2:0 | Dąb |
Naprzód | 1:1 | Piast |
Studzionka | 2:1 | Urania |
Rymer | 6:0 | Orzesze |
Unia | 1:9 | Jedność |
MKS | 5:0 | GKS II |
Bełk | 3:1 | Wola |
Ogrodnik | 0:0 | Strażak |
11 kolejka - 12, 13 października 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Piast | 1:2 | Studzionka |
Strażak | 3:1 | Naprzód |
Wola | 1:2 | Ogrodnik |
GKS II | 0:5 | Bełk |
Urania | 7:0 | Unia |
Orzesze | 3:3 | Energetyk II |
Jedność | 3:2 | Rymer |
Dąb | 0:4 | MKS |
12 kolejka - 19, 20 października 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Ogrodnik | 1:5 | GKS II |
Energetyk II | 3:1 | Jedność |
Unia | 1:2 | Rymer |
Naprzód | 2:0 | Wola |
MKS | 2:1 | Orzesze |
Studzionka | 1:0 | Strażak |
Urania | 0:0 | Piast |
Bełk | 7:1 | Dąb |
13 kolejka - 26,27 października 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Orzesze | 1:4 | Bełk |
Strażak | 0:6 | Urania |
Wola | 1:3 | Studzionka |
GKS II | 4:0 | Naprzód |
Jedność | 0:2 | MKS |
Rymer | 4:2 | Energetyk II |
Piast | 7:0 | Unia B.S. |
Dąb | 0:2 | Ogrodnik |
14 kolejka - 2,3 listopada 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Bełk | 8:2 | Jedność |
Unia | 0:4 | Energetyk II |
MKS | 1:0 | Rymer |
Ogrodnik | 1:1 | Orzesze |
Naprzód | 0:1 | Dąb |
Urania | 5:0 | Wola |
Piast | 4:0 | Strażak |
Studzionka | 2:5 | GKS II |
15 kolejka - 9,10 listopada 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Wola | 1:1 | Piast |
Dąb | 4:1 | Studzionka |
Orzesze | 7:0 | Naprzód |
Rymer | 0:6 | Bełk |
Energetyk II | 2:2 | MKS |
Strażak | 1:3 | Unia |
GKS II | 1:2 | Urania |
Jedność | 5:1 | Ogrodnik |
16 kolejka - 16,17 listopada 2013
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Unia | 0:7 | MKS |
Energetyk II | 2:1 | Bełk |
Rymer | 2:0 | Ogrodnik |
Jedność | 5:1 | Naprzód |
Dąb | 1:1 | Urania |
Orzesze | 3:0 | Studzionka |
GKS II | 3:1 | Piast |
Wola | 4:2 | Strażak |
17 kolejka - 22,23 marca 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Strażak | GKS II | |
Bełk | MKS | |
Wola | Unia | |
Piast | Dąb | |
Studzionka | Jedność | |
Naprzód | Rymer | |
Urania | Orzesze | |
Ogrodnik | Energetyk II |
18 kolejka - 29,30 marca 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Unia | Bełk | |
MKS | Ogrodnik | |
Rymer | Studzionka | |
Jedność | Urania | |
Energetyk II | Naprzód | |
Orzesze | Piast | |
Dąb | Strażak | |
GKS II | Wola |
19 kolejka - 5,6 kwietnia 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Wola | Dąb | |
Strażak | Orzesze | |
GKS II | Unia | |
Piast | Jedność | |
Urania | Rymer | |
Studzionka | Energetyk II | |
Naprzód | MKS | |
Ogrodnik | Bełk |
20 kolejka - 12,13 kwietnia 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
MKS | Studzionka | |
Rymer | Piast | |
Jedność | Strażak | |
Unia | Ogrodnik | |
Dąb | GKS II | |
Energetyk II | Urania | |
Bełk | Naprzód | |
Orzesze | Wola |
21 kolejka - 19 kwietnia 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Naprzód | Ogrodnik | |
Studzionka | Bełk | |
Piast | Energetyk II | |
Wola | Jedność | |
Strażak | Rymer | |
GKS II | Orzesze | |
Urania | MKS | |
Dąb | Unia |
22 kolejka - 26,27 kwietnia 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Rymer | Wola | |
MKS | Piast | |
Jedność | GKS II | |
Energetyk II | Strażak | |
Unia | Naprzód | |
Orzesze | Dąb | |
Bełk | Urania | |
Ogrodnik | Studzionka |
23 kolejka - 29 kwietnia 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Wola | Energetyk II | |
Urania | Ogrodnik | |
Orzesze | Unia | |
Dąb | Jedność | |
Piast | Bełk | |
Studzionka | Naprzód | |
Strażak | MKS | |
GKS II | Rymer |
24 kolejka - 3 maja 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Naprzód | Urania | |
Ogrodnik | Piast | |
Bełk | Strażak | |
Jedność | Orzesze | |
MKS | Wola | |
Rymer | Dąb | |
Unia | Studzionka | |
Energetyk II | GKS II |
25 kolejka - 10,11 maja 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Dąb | Energetyk II | |
Piast | Naprzód | |
Urania | Studzionka | |
Orzesze | Rymer | |
Jedność | Unia | |
GKS II | MKS | |
Wola | Bełk | |
Strażak | Ogrodnik |
26 kolejka - 17,18 maja 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Studzionka | Piast | |
Naprzód | Strażak | |
Ogrodnik | Wola | |
Bełk | GKS II | |
Unia | Urania | |
Energetyk II | Orzesze | |
Rymer | Jedność | |
MKS | Dąb |
27 kolejka - 24,25 maja 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
GKS II | Ogrodnik | |
Jedność | Energetyk II | |
Rymer | Unia | |
Wola | Naprzód | |
Orzesze | MKS | |
Strażak | Strudzionka | |
Piast | Urania | |
Dąb | Bełk |
28 kolejka - 31 maja, 1 czerwca 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Bełk | Orzesze | |
Urania | Strażak | |
Studzionka | Wola | |
Naprzód | GKS II | |
MKS | Jedność | |
Energetyk II | Rymer | |
Unia | Piast | |
Ogrodnik | Dąb |
29 kolejka - 7 czerwca 2014
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Jedność | Bełk | |
Energetyk II | Unia | |
Rymer | MKS | |
Orzesze | Ogrodnik | |
Dąb | Naprzód | |
Wola | Urania | |
Strażak | Piast | |
GKS II | Studzionka |
30 kolejka
Dom | Wynik | Wyjazd |
---|---|---|
Piast | Wola | |
Studzionka | Dąb | |
Naprzód | Orzesze | |
Bełk | Rymer | |
MKS | Energetyk II | |
Unia | Strażak | |
Urania | GKS II | |
Ogrodnik | Jedność |