Śląsk Świętochłowice-MKS Lędziny LIVE! 1:1(1-0)

Już o godzinie 12:00 MKS rozegra swoje kolejne spotkanie w klasie okręgowej ze Śląskiem Świętochłowice, zapraszam na relacje 🙂

Skład MKSu:

Ł.Gąsior- Polarz, Mikolasz, Karlik, Sowik, Śliwa, Firlej, Kulpiński, Matysek, Samek , Frąckowiak

1-15min

Pierwszy kwadrans pod dyktando MKSu, jesteśmy częściej przy piłce, jedyną dogodną okazję miał Samek ale jego strzał nie przyniósł nam prowadzenia, Śląsk jak dotąd bez żadnej sytuacji podbramkowej.

15-30min

Pół godziny gry za nami,  Matysek zrobił rajd przez 3/4 boiska, mijał piłkarzy ze Śląska jak tyczki ale bramkarz niestety zatrzymał Tomka, gospodarze tylko raz zagrozili naszej bramce, ale strzał który oddali był niecelny.

30-45min

1-0 dla gospodarzy, Fruehmark w 43 minucie pokonał Gąsiora strzałem głową, i to niestety najważniejsza informacja w pierwszej połowie spotkania.

Do przerwy 1-0 dla Śląska.

45-60min

2 zmiany w tym kwadransie gry w naszym zespole: Brona za Śliwe, i Gajewski za Mikolasza, Bronek od razu po wejściu na boisko nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy… nadal 1-0

60-75min

Adrian Gąsior zmienia Krzysia Firleja, i od razu jego strzał ląduje na słupku bramki Śląska, cały czas dążymy do wyrównania… Śląsk-MKS 1-0…

75-85min

Głośny doping dla gospodarzy, spora liczba kibiców na obiekcie sportowym w Świętochłowicach, na pewno nie pomaga to naszym piłkarzom, bez żadnych klarownych sytuacji na wyrównanie w tej części meczu.

87min

GOOOL Adrian Gąsior po podaniu Frąckowiaka, trener Polarz miał nosa wpuszczając Adriana na boisko, co nie udało się wcześniej, udało się teraz.  Śląsk-MKS 1-1 !!!

88-90min

Ostatnia zmiana: Bednarek za Frąckowiaka, to oczywiście zmiana na zyskanie czasu, bo ten wynik z pewnością satysfakcjonuje trenera i piłkarzy.

90+1min

Koniec spotkania. MKS wywozi cenny punkt ze Świętochłowic, bramkę na wagę punktu  zdobywa „joker” Adrian Gąsior.

Dziękuje za uwagę 🙂 Lasman

• ładna relacja Lasman ładna:) jak będziesz częściej w domu to można będzie takie robić:)