MKS

Sokół z MKS-em w Międzyrzeczu:

Jeszcze nie zdążyliśmy ochłonąć po derbach z Unią Bieruń, a już jutro w meczu 20 kolejki MKS zagra od godziny 17.00 w Międzyrzeczu z Sokołem Wola.

Po dwóch wygranych w ostatnich dniach liczymy na kolejną zdobycz punktową w pojedynku z zajmującym szóste miejsce Sokołem, który po trzech wiosennych zwycięstwach (2:1 z Rozwojem II, 4:0 z Orłem, 1:0 z Unią Bieruń), ostatnio poległ 0:1 w Orzeszu ze swoim imiennikiem.

Plusem ostatnich dni na pewno jest to, iż nasi piłkarze w momentami ostrym pojedynku z Unią, nie nazbierali kartek wykluczających ich z gry i do 16 (począwszy od 2005 r.) pojedynku z Sokołem, przystąpimy w najsilniejszym składzie – choć nie wykluczone, że nieco przemeblowanym ze względu na konieczność rotacji w składzie. Dotychczasowy bilans gier z zespołem Woli jest korzystny dla MKS-u: 7 wygranych, 4 remisy, 4 porażki (bramki 27-16). Jedziemy do Międzyrzecza z apetytami na jego poprawienie!

Mecz poprowadzi Artur Witoszek.

Statystyki za www.sokolwola.eu

  • underek

    Taka ciekawostka – Wczoraj pobito rekord wejść na stronę:) przynajmniej od czasu jak znów ponownie prowadzimy statystki, 1277 wejść z czego prawie 500 do galerii:)

  • mks

    zobacZmy jaki skład wystawi trener .jestem bardzo ciekawy