stal chełm

Stal Chełm Śląski nie zagra wiosną!

Do dramatycznych (organizacyjnie) wydarzeń doszło u rywala zza miedzy. Dwa dni temu, podczas Walnego Zebrania Członków, rozwiązano KS Stal Chełm Śląski. Jak informuje, www.sport.tygodnikecho.pl, chełmianie nie zagrają wiosną, ani w okręgówce, ani w b klasie (rezerwy).

Ten sam portal jeszcze w zeszłym roku informował o problemach organizacyjnych u rywali, o prawdopodobnym rozpadzie zespołu i braku przedłużenia współpracy ze Stanisławem Gawendą. Mało kto jednak pewnie przypuszczał, że tak skończą się rządy Krzysztofa Ziajki w Chełmie Śląskim.

Stal po rundzie jesiennej zajmowała 15 miejsce w grupie I, gromadząc na swoim koncie 10 punktów.

 • Anonim

  Na bazie tego co się stało w Chełmie, przyszedł mi do głowy pomysł na ankietę…

  bo w Chełmie to ewidentnie przesadzili chyba z płacami i ambicjami…

 • Rabi

  O nie!!!

 • Gusioł

  Szkoda szkoda ale nawet Guardiola by nie pomógl ;/