MKS

Szlagier 8 kolejki: MKS – Krupiński, sob. 16.00:

Z dużymi nadziejami czekamy na jutrzejszy pojedynek z Krupińskim Suszec. Przypominamy, że ten ciekawie zapowiadający się mecz trzeciej z pierwszą drużyna tabeli rozpocznie się o godzinie 16.00, czyli godzinę wcześniej niż w pierwotnie opublikowanym terminarzu.

Pojedynek poprowadzi arbiter z Rybnika, Sebastian Frenke , a wszystkich kibiców myślę, że nie trzeba specjalnie mobilizować do przyjścia na Stadionową 1. Zapraszamy!

  • Gość

    No zapowiada się ciekawie. Każdy tak psioczył na Trenera Idczaka, a tymczasem praca zaczyna przynosić efekty ! Miałem okazję współpracować z Nim i wiem, że w każdej drużynie budował swój styl gry. Owszem z różnymi efektami. Myślę jednak, że tu zaczyna to wychodzić. W Chrzcicielu przecież zbudował dobry kolektyw, który prezentował ładną piłkę. Owszem, wynik idzie w świat, a nie styl gry, ale na meczach na Czułowie zawsze było wielu obserwatorów z innych drużyn, którzy chętnie przyjeżdżali oglądać grę ekipy Colina 🙂 Nie było gry na zasadzie ” bij a leć !!! ” ! ! ! Życzę awansu, albo przynajmniej miejsca w ścisłej czołówce ! 

  • Ja

    Panowie … Będąc od kilku lat na waszych meczach zastanawiałem sie „kiedy” … Myśle że nadchodzi wasz czas ! Nie rezygnujcie z marzeń i dążcie do celu jakim jest 4 liga ! Jutro jestem z Wami !!