tęcza błędów

Tęczowo nie było

W rozegranym dziś w Dąbrowie Górniczej meczu kontrolnym MKS przegrał z miejscową Teczą Błędów 2:5 (1:1, 1:2, 0:2). Mecz rozgrywany był w trzech częściach po trzydzieści minut. Do siatki a-klasowego rywala trafili jedynie Norbert Stworzyjan i Adrian Gąsior.

I część: Brandys, Ingram, Mikolasz, Karlik, Smolorz, Kubica, Janik, Śliwa, G.Cuber, Stworzyjan, A.Gąsior

II i III część: Brandys (Ł.Gąsior 15), Michalski, Mikolasz, Karlik,Smolorz, Kubica (Frukacz 15), Ingram, Śliwa, Janik, Stworzyjan, A.Gąsior (Gajewski 15).

 • Ggg2

  Ktoś się śmiał z niezbyt wymagającego rywala? 😛

 • Juh

  sprowadzeni na ziemie 🙂

 • Edin

  widze ze zaczyna sie tutaj robic identyczna sytuacja jak za pluszczyka. Czyli trener zaczal sprowadzac swoich pupili zwanych inaczej tyskimi talentami a okazuje sie to klapa.  coz poczekamy na lige ale z a klasa taki wynik to wstyd

 • Adam

  he he 🙂 drodzy koledzy 🙂 kij wam w oko 🙂 pozdrawiam 🙂

 • Anonim

  Nie ma co przesadzać, lędzionioków jest w kadrze sporo – po co tworzyć kolejny sztuczny konflikt… a w tych meczach to chodzi o wybieganie i pierwsze szlify z piłką. Gra to ma być porządna w lidze, choć taki wynik z a klasą lekko nie przystoi, a jednak w takim składzie to watpie byśmy w lidze kiedyś zagrali. Optymizmu więcej.

 • Bob

  w Tęczy sporo zawodników z przeszłością 4 ligową jest…także nie przesadzajcie że taki wynik to wstyd