logo MKS

Trampkarze młodsi na wiosnę w grupie mistrzowskiej:

Nie dali się pokonać wczoraj trampkarze młodsi MKS-u zespołowi MOSM-u Tychy, który jak do tej pory zwyciężał we wszystkich spotkaniach w gr I. Remis 3:3  zapewnił Rafał Jastrzębski, który ustrzelił w meczu z tyszanami hattricka.

Tym samym młodzi piłkarze MKS-u na wiosnę zagrają w grupie mistrzowskiej w tej kategorii wiekowej, do której awans uzyskały po dwa najlepsze zespoły z każdej trzech grup podokręgu Tychy. Zespół Jacka Mikolasza został w tabeli o 3 punkty wyprzedzony właśnie przez zespół z Tychów (19 punktów), ale w pokonanym polu pozostawił Leśnika Kobiór (15 punktów) i Sokoła Wola (12), który wczoraj uległ UKS GKS Tychy 2:8.

Gratulujemy:)

  • Martin

    Super że młodziutcy są zdolni, niech jeszcze pograją troszeczkę i uciekają z tego klubu bez przyszłości 🙂

  • Gosc11

    i tak bądą musieli uciekac, zostaną do tego zmuszeni bo pewnie zlikwiduja druzyne jak to zrobili z byla druzyna trampkarzy starszych:) jaki zarząd takie podejście do druzyn;)

  • Jastrząb

    🙂