mks-lesnik032

Trampkarze starsi zasiedli w fotelu lidera:

Po zwycięstwie w zaległym meczu gr. B1 trampkarzy starszych, piłkarze MKS-u zasiedli w fotelu lidera. Wygrana podopiecznych Mirosława Wowro 6:1 (3:0) była całkowicie zasłużona.

Bramki w dzisiejszym spotkaniu zdobywali:

1:0 – Sieradzki w 17 minucie, który wygrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości pokonując go chytrym strzałem w długi róg,

2:0 – Buniewicz w 20 minucie strzałem z woleja z 7 m po rzucie rożnym,

3:0 – Sieradzki w 35 minucie uderzeniem z 25 m pod poprzeczkę,

4:0 – Rafał Jastrzębski w 45 minucie pakując piłkę do siatki z bliska po centrze z lewej strony,

5:0 – Michał Nagi w 56 minucie wygrywając pojedynek jeden na jeden z bramkarzem i po strzale w długi róg,

6:0 – Buniewicz w 65 minucie celnie główkując po wrzutce Hachuły z rzutu rożnego.

6:1 – goście zdobyli gola w ostatniej minucie gry, wykorzystując rzut karny.

MKS: Żmijewski, Mielec, Młocek, Haba, Hachuła, Buniewicz, Skrobol, Czypionka, Janiszewski, Sieradzki, M.Nagi oraz Klima, Mróz, Jastrzębski.

Kolejny mecz trampkarze rozegrają już w piątek o godzinie 18.00, a ich rywalem w Lędzinach będzie LKS Łąka. Dodam także, że ostatni pojedynek ligowy trampkarzy – ze względu na mecz Polaków z Grecją w ramach Euro 2012 – został przełożony Decyzją Wydziału Gier Podokręgu Tychy na 12 czerwca (wtorek) na godzinę 17.30.

• Ronaldo938

świetna gra rafała sieradzkiego który strzelił2 bramki i miał jedną asyste                                                                                                     brawo rafał