MKS

Trening pierwszej drużyny:

Jutrzejszy trening pierwszej drużyny odbędzie się o godzinie 17.00 na Orliku. Informuję też, że na stronie we właściwej zakładce zamieściłem terminarz trampkarzy młodszych na rundę wiosenną 2013. W ramach wiosennych porządków dodałem także w dziale publicystyka kilka artykułów o MKS-ie, jakie w ostatnich miesiącach ukazały się w lokalnej prasie.

Zapraszam także do udziału w nowej ankiecie – można oddać max. 3 głosy. Kolejne podsumowanie transferów przedstawimy już wkrótce, czyli tuz przed początkiem rundy rewanżowej.

 • mksfan

  Witam!

  Nie myśleliście może o założeniu fan page MKS-u Lędziny na facebooku? Niby istnieje tam taka strona, ale na próżno szukać na niej jakichkolwiek informacji, raczej jest to „martwa” strona bez możliwości znalezienia chociażby podstawowych informacji.Taka forma promocji klubu była by bardziej efektywna i myślę, że wiele więcej ludzi zacznie się interesować sportem w samych Lędzinach. Przykładem sukcesu, jaki można osiągnąć jest profil Śląska Świętochłowice, który ma już ponad 400 kliknięć „lubię to!”

  Pozdrawiam i liczę, że w najbliższym czasie będzie można zobaczyć oficjalny profil naszego klubu na Facebooku 🙂

 • MKSledziny

  dzięki ,ciekawa propozycja – rozważaliśmy ją też (były nawet ambitne plany wrzucenia wszystkich meczów w ostatnich latach na oś czasu), ale ja tego sam nie pociągnę, a warto to robić tylko wtedy, gdy ten profil będzie żył.

 • mksfan

  Bardziej chodziło mi o coś takiego co robisz ze swojego własnego profilu, czyli wrzucasz głównie link do strony mksledziny.pl, a to także dodatkowa promocja strony i nie musiałbyś się przelogować tylko klikasz zakładkę MKS i udostępniasz zamiast ze swojego profilu, z profilu MKS.

  Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam 🙂