Tryumf juniorów w Bieruniu:

Puchar Dyrektora BOSiR znów trafił w ręce juniorów MKS-u. Dzisiejsze zwycięstwo sprawiło, że bardzo okazały okazał się powrót Kazimierza Rozmysłowskiego na ławkę trenerską.

Zwycięska drużyna z pucharem. Foto: Underek

W dzisiejszym porannym półfinale MKS po trudnym spotkaniu pokonał MOSM Tychy 2:1, a gole zdobyli Janik i Ingram. W finale lędzinianie zmierzyli się z gospodarzami, po dwóch golach Rafała Papacza prowadząc 2:0. Unia doprowadziła jednak do wyrównania, wtedy nasi zawodnicy wzięli jednak sprawy w swoje ręce i kolejne dwa trafienia Rufiego i jedno Kamila Ingrama przypieczętowały wygraną 5:2 i zwycięstwo w turnieju.

Warto dodać, że Rafał Papacz został najlepszym strzelcem zawodów – 9 goli, a Patryk Piekut (do spółki z bramkarzem Unii) najwartościowszym bramkarzem imprezy.

W MKSie grali: Patryk Piekut, Artur Pieczka, Krystian Ziółkowski, Tomasz Fąfara, Rafał Maniura, Zbyszek Janik, Kamil Ingram, Rafał Papacz, Grzegorz Cuber, Witek Cuber, Mateusz Makosz, Tomasz Kaczmarek oraz Dawid Sitarz.

Gratulujemy:)!

 • Mateusz

  Przecież to są jakieś żarty, bramkarz Unii najlepszy? przecież on był bardzo ale to bardzo słabyy… Ten bramkarz wykazywał więcej paniki niż umiejętności. Ten z Lędzin to jeszcze rozumie ale nie mieści mi się w głowie nagroda dla bramkarza Unii. ;//

  totalne kpiny!!
  Pozdrawiam.

 • Gospodarze jak to gospodarze, zrobili wszystko żeby uhonorować kogoś ze swoich…

  gratulacje chłopaki:)

 • Trener juniorki

  trening juniorów odbędzie się jutro 19.02.2010 o godz.16.00 na hali ośrodka Centrum

 • gracz

  mam pytanie kiedy jest nastepny trening juniorki???