mks-sokol015

Remis z Sokołem i wygrana juniorów z Bojszowami:

W rozegranym wczoraj meczu ligowym, MKS nie zdołał odnieść zwycięstwa. Mało tego lędzinianie musieli gonić wynik, ale punkt udało się zdobyć dzięki trafieniu Kapeli. Dziś za to pewne zwycięstwo odnieśli juniorzy.

Goście objęli prowadzenie w 13 minucie po strzale Grzegorza Kanii. MKS odpowiedział w 65 minucie akcją i strzałem Piotra Kapeli. W 81 minucie czerwone kartki ujrzeli Łukasz Brona (za kopnięcie rywala bez piłki) oraz Rafał Pawłowicz (za uderzenie Brony).

MKS : Ł.Gąsior – K.Firlej, Skiba (Gajewski 80), Florek, Bednarek, Śliwa, Włoch (Ingram 46), Skutela (A.Gąsior 70), Karlik, Brona, Kapela ;

żk : Włoch (32 min.); czk : Brona (81 min.)

SOKÓŁ : Korzec – Niedospiał, Grabowiecki, Kania, J.Jarnot – R.Kula ( 87 Germanek), Morkisz – Sz.Kula (87 M.Jarnot), Hamerla, Odrobiński – Więckowski ( 46 Pawłowicz) ;

żk : Sz.Kula (72), Kania (80);  czk : Pawłowicz (81) ;

W Tyskiej Lidze Juniorów MKS podejmował dziś GTS Bojszowy. Zespół Mariusza Gajewskiego pewnie zwyciężył 4:0, a dwa gole zdobył Nikodem Nagi, po jednym dorzucili Tomasz Lis i Rafał Papacz.

MKS: Pieczka, Mróz, Smolorz, Kalicki, Maniura, W.Cuber, R.Papacz, Janik, Kaczmarek, G.Cuber, N.Nagi oraz Frukacz, Lis, M.Długajczyk, Kozłowski, Ingram.

 • Jonnypiffa

  Oj, źle się dzieje gdzie jest ta drużyna co była rok temu , 2 lata temu 5 lat temu kiedyś my rządziliśmy w regionie Góra , Bojszowy , Imielin , Kosztowy i tak dalej można wymieniać grały jeden lub dwa szczeble niżej wszyscy się nas bali a teraz  oni nas leją gramy my na poziomie a klasy .

 • Alfa

  kolego dżony, czym ty sie dziwisz, skoro połowa mksu to właśnie ludzie z aklasy? za rok serie a wita, z juv-e na czele….co za czasy

 • Szara_rzeczywistosc

  Jaki zarząd taka gra, dopóki ten klub wzajemnych adoracji się nie rozdupczy to lepiej nie będzie;(

 • zmartwiony

  ten początek delikatnie mówiąc nie jest za dobry, ale mam nadzieję że w końcu ta ekipa zaskoczy i zacznie gromadzić punkty…

  czekam aż drużyna poziomem dorówna poziomowi tej strony internetowej:) kawał dobrej roboty redakcjo

 • obserwator

  tutaj nic sie nie zmieni… jezeli na czele mksu beda tacy ludzie jak teraz to mks zawita do serie A. Im pasuje błąkanie sie po koncowych miejscach premiowanych pozostaniem w okregowce bo nie ma zadnego szumu i nikogo sie nie wyrzuci! ani awans ani spadek, jezeli mks spadnie to moze wtedy cos sie ruszy!. wstyd i nic wiecej

 • jak wyzej

  tutaj sa mozliwosci ale brakuje checi. odnowa biologiczna, okolica, stadion, ludzie ktorzy napewno zainteresowali by sie mksem gdyby cos sie dzialo… kto ma to wszystko pod nosem? polowa druzyn z 4 ligi to wiochy zabite dechami a mks nie potrafi wygrywac w okregowce! zarzad powinien sie zmienic, ale niestety nie ma ich kto wywalic

 • bliski

  Panowie macie racje z tym zarzadem ale nie zwalajcie winy tylko na ten punkt. Tu graja zawodnicy co pobieraja wieksza kase niz w nie jednym klubie wynosi premia dla wszystkich zawodnikow. Myslicie, ze taki Idczak, Skiba, Włoch, Skutela i nie wiem kto tam jeszcze doszedl graja za darmo ?

 • Hajer

  A no niy fanzolcie gupot, u nos połowa robi na grubie to chopoki sa zmeczeni – muszymy to rozumiec a że jakoś kasa za wygrany szpil wpadnie do kapsy to ino sie cieszyć, nie panowie? Klubowi i chopokom to pasuje, bo po co awansowac i jezdzic kajs dalij na szpile jak mozna se pokopac po wsiach.

 • Obserwator

  spytajcie matysa za ile srebników gra w Górze?

 • Malkontent

  Idczak zły Polarz niedobry więc trenerem niech zostanie Kaziu Rozmysłowski ha,ha,ha