herb25

Unia lepsza w sparingu juniorów:

Juniorzy MKS-u ulegli w rozegranym wczoraj na boisku rywala meczu sparingowym bieruńskiej Unii 2:3 (1:0).

MKS grał w składzie: Łukasz Gąsior (Pieczka 60), Smolorz (Ziółkowski 46), Cięciara, Maniura, Michalski (Janik 46), Kaczmarek, Ingram, R.Papacz (Lis 75), Frukacz (Szprengiel 46), Grzegorz Cuber  (Witek Cuber 46), Majer.

MKS objął prowadzenie w pierwszej części gry po trafieniu Cięciary, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kamila Ingrama. W drugiej połowie gospodarze odrobili straty w 61 minucie, a po rzucie wolnym z 30 metrów objęli prowadzenie 2:1. Prowadzenie podwyższyli po składnej akcji całego zespołu, wykorzystując sytuacje sam na sam. Rozmiary porażki zmniejszył Krystian Ziółkowski, ale na wyrównanie zabrakło już czasu.