MKS

MKS lepszy od Studzionki w ostatnim sparingu

Mecz z ligowym rywalem ze Studzionki, jaki został rozegrany na boisku „Piast” w Pszczynie, był (miejmy nadzieję) już naprawdę ostatnim sparingiem MKS-u tej zimy (no i wiosny). Na tydzień przed ligowym pojedynkiem z rezerwami Rozwoju Katowice, drużyna Sebastiana Idczaka pokonała ekipę prowadzoną przez Wiesława Świdra 3:1 (1:0).

Dwie bramki dla MKS-u zdobył Piotr Kapela (60 i 90 minuta), a trzecią (zdobytą strzałem z rzutu wolnego) dołożył Mateusz Śliwa w 28 minucie gry. Honorowe trafienie dla rywali zapisał na swoim koncie Czerwiński w 83 minucie.

MKS: Ł.Gąsior, Sopelewski (M.Roszak 46), Idczak, Skutela, Bednarek, Gadaj, Śliwa, Michalski (Karlik 46), Stworzyjan (M.Nagi 80), Kapela, Ingram (N.Nagi 70).

A teraz życzymy już Wszystkim bez wyjątku, spokojnych i radosnych Świat:)