MKS3

Weekend z derbami w tle:

O fantastycznie zapowiadającym się meczu Unii Bieruń z MKS-em w 8 kolejce klasy okręgowej napiszemy w innym miejscu, a tutaj zaprosimy na mecze pozostałych drużyn.

Weekend rozpocznie się w piątek wyjazdowym meczem trampkarzy starszych z Sokołem Wola (godzina 17.00). Także i nasi juniorzy zagrają z tym samym zespołem – z tym, że w sobotę o godzinie 11.00 na Woli. Trampkarze młodsi w ten weekend pauzują, a żaczki w poniedziałek w Chełmie Śląskim o godzinie 16.00 zagrają ze Stalą.

W tym miejscu redakacja zwraca się z apelem do zawodników, trenerów, czy też rodziców piłkarzy o przekazywanie wyników i strzelców bramek zwłaszcza żaków i trampkarzy młodszych, gdyż z uzyskaniem tych informacji mamy ostatnio spory problem, a chcielibyśmy zawierać jak najwięcej danych o tych grupach wiekowych.

W tym miejscu dodam, że żaczki w poniedziałek uległy Orlikowi Czechowice 3:11.

  • Unia

    ktoś jedzie do nas na Bieruń w sobote(grupa organizowana)?
    POZDrO

  • Lidka

    ja, od nos cztery autobusy i dwa specjalne zugi. + nasze sztamy. łącznie około 4k osób.